НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путін готується до затяжної війни – розвідка США

Путін готується до затяжної війни – розвідка США

У найближчій перспективі Путін хоче захопити Донецьку та Луганську області, взяти під контроль місто Херсон

821

Розвідувальна спільнота США вважає, що війна президента Росії Володимира Путіна в Україні, ймовірно, стане “непередбачуваною та ескалаційною” найближчими місяцями.

Про це заявила Конгресу директор національної розвідки Авріл Хейнс, пише CNN.

Хейнс сказала, що наступний крок буде важко передбачити оскільки “Путін стикається з невідповідністю між його амбіціями та поточним потенціалом російських військових”.

За її словами, ситуація на місцях може “підвищити ймовірність того, що президент Путін вживе більш рішучих заходів”.

“Включаючи введення воєнного стану, переорієнтацію промислового виробництва чи потенційно ескалацію воєнних дій”, – сказала вона.

У найближчій перспективі Путін, за її словами, хоче захопити Донецьку та Луганську області, взяти під контроль місто Херсон та потенційно розширити сухопутний шлях у невизнане Придністров’я. Проте цілі Путіна сягають далеко за межі Донбасу.

Генерал-лейтенант Скотт Беррієр, голова Розвідувального управління Міністерства оборони, також заявив, що США не очікують, що Росія найближчим часом застосує тактичну чи бойову ядерну зброю.

Додамо, у Пентагоні кажуть, що Путіну не вдалося досягнути жодної з основних цілей, а його військо відстає на 2 тижні від планів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі