НТА > НОВИНИ > З цього дня закриваємо усі польоти з Росії, – заява Байдена

З цього дня закриваємо усі польоти з Росії, – заява Байдена

Стоїмо пліч-о-пліч з українським народом

439

“Сьогодні я заявляю Путіну та російським олігархам, які вкрали мільярди доларів внаслідок правління цього режиму, – ми ставимо на цьому крапку. Їхні розкішні апартаменти, їхні яхти – ми їх заарештуємо. Ми з цього дня закриваємо усі польоти з Росії. І лише Путін несе за це відповідальність”. 

Про це заявив президент США Джо Байден під час виступу у вівторок, 1 березня.

 “Так, ми, США, стоїмо пліч-о-пліч з українським народом. Ми знаємо уроки історії: якщо диктатора не зупинити, він іде вперед. Ось чому був створений блок НАТО, в якому  29 країн, – сказав Байден.

Він наголосив, що напад на Україну був нічим не обґрунтований: “Путін думав, що посварить нас із Європою, але помилився. Ми разом, ми сильні, ми готуємо коаліцію з волелюбними країнами Європами, щоб віч-на-віч зустрітися з Путіним”.

“Ми боролися з російською брехнею, використовуючи лише правду. І тепер вільний світ закликає Путіна до відповіді. Путін ізольований від світу, як ніколи раніше в історії. Разом із нашими союзниками ми вдається до потужних економічних санкцій, роблячи абсолютно безглуздим військовий фонд Путіна”, – підсумував він.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі