НТА > НОВИНИ > Путін надзвичайно розлючений санкціями, – розвідка США

Путін надзвичайно розлючений санкціями, – розвідка США

Високопосадовці у владних кабінетах США хочуть проаналізувати, чи загалом стабільний в нього психічний стан

1172

Журналісти американського телеканалу CNN зі своїх джерел в розвідці США твердять, що останні кілька днів російський президент Путін перебуває в надзвичайно розгніваному стані через суворі санкції Заходу на російську економіку.

CNN з посиланням на двох неназваних високопосадовців в американській адміністрації

Нібито високопосадовці у владних кабінетах США офіційно звернулися до розвідувальних відомств з’ясувати, який настрій у Путіна та проаналізувати, чи загалом стабільний в нього психічний стан. 

За словами співрозмовників журналістів, у частини американських політиків викликало занепокоєння надзвичайно різка та авантюрна спроба захоплення всієї України 24 лютого. Мовляв, це доволі сильно вирізняється на тлі рішень та поведінки Путіна за останні 22 роки.

CNN нібито дістало копію звіту, який роздали керівництву понад десяти розвідок західних країн. Американське ФБР нібито зуміло отримати від неназваного джерела інформацію, що поведінка Путіна стала “непередбачуваною і такою, що викликає занепокоєння”. Однак, це джерело не могло дізнатися про це самотужки, а отримало цю інформацію від ще однієї неназваної особи, яка нібито “надзвичайно добре поінформована”.

У цій записці від ФБР також зазначено, що Путін був надзвичайно розлючений санкційними заходами, які запровадили уряди країн Заходу після початку російського вторгнення в Україну, оскільки він відчув, що санкції погіршили ситуацію набагато швидше, ніж він сподівався, і в масштабі, який не є прийнятним для нього.

У копії звіту, яку дістали журналісти, вилучені речення щодо котрих санкцій з-поміж низки заходів різних урядів країн Заходу був найбільш розлючений Путін.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі