НТА > НОВИНИ > Новини політики > Путін озвучив умову, за якої не нападатиме на Україну

Путін озвучив умову, за якої не нападатиме на Україну

Російський президент вважає, що країни Заходу обдурили його ще в 90-ті роки

708

Президент Росії Володимир Путін відповів на запитання, чи може він дати гарантію, що РФ не нападе на Україну.

Про це російського президента запитали на прес-конференції. За його словами, це залежатиме від того, чи гарантуватимуть безпеку Росії.

«Щодо гарантій. Наші дії залежатимуть не від переговорів, а від безумовного забезпечення безпеки Росії зараз і на історичну перспективу», – заявив він.

При цьому експерти вже звернули увагу на той нюанс, що він так і не пояснив, про яку саме «історичну перспективу» йдеться.

За словами Путіна, Росія виступає за нерозширення НАТО на схід.

«Це ми ставимо ракети біля кордонів США, ні, це США опинилися в нас на порозі, хіба це надмірна вимога: не ставити жодних ударних систем біля нашого будинку, чого тут незвичного?», – зазначив він.

Путін також висловив переконання, що Захід повинен дати гарантії безпеки Росії – «негайно і зараз, а не вимагати їх від нас».

«Нам важливий не хід переговорів, нам важливий результат. Жодного дюйма на схід – сказали нам у 90-ті роки, ну і що? «Надули», – сказав президент Росії.

Раніше український президент Володимир Зеленський вимагав від Путіна публічної обіцянки, що не відбудеться нового вторгнення в Україну.

Нагадаємо, що з 24-го грудня росіяни мають намір провести масштабні навчання десантників в окупованому Криму і Краснодарському краї.

Зараз Росія робить відчайдушні спроби, аби не допустити розширення НАТО на Схід і унеможливити вступ України до Альянсу. Кремль вимагає відповідних і чітких гарантій, лякаючи військовою відповіддю у разі їх відсутності. Ультиматум Путіна поки що ніхто виконувати не збирається. А політичні експерти вважають його абсурдним.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"