НТА > НОВИНИ > Новини політики > Путін підписав наказ про «гуманітарну підтримку» для окупованого Донбасу

Путін підписав наказ про «гуманітарну підтримку» для окупованого Донбасу

У Росії визнали дійсними сертифікатів про походження товарів, що видані незаконною владою так званих «ЛНР» і «ДНР», і їх допуск на російський ринок на рівних умовах з товарами, виробленими в Росії

132

Президент Росії Володимир Путін підписав указ «про надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України».

В указі сказано, що рішення про надання підтримки ухвалено «з метою захисту прав і свобод людини і громадянина, надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України та недопущення подальшого зниження рівня життя в умовах економічної блокади, що триває, і погіршення ситуації внаслідок поширення нової коронавірусної інфекції».

Документ також передбачає визнання дійсними сертифікатів про походження товарів, що видані незаконною владою так званих «ЛНР» і «ДНР», а також допуск цих товарів на російський ринок на рівних умовах з товарами, виробленими в Росії.

Нагадаємо, ще в травні президент України Володимир Зеленський розповідав про можливу зустріч з Володимиром Путіним. Він зазначав, що її можна провести на Донбасі.

Український президент уточнював, що готовий зустрітися «в будь-якій точці Донбасу».

Тоді в Росії відреагували на таку пропозицію. Зокрема, заступник голови комітету Ради федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров заявив, що «це заяви хорошого актора», а сама зустріч не має жодного сенсу.

Прессекретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков зазначив, що Україна давно вже розірвала зв’язки з Донбасом, втім, поки що де-факто. Висловив жаль, якщо це станеться і де-юре.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі