НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путін погодився приїхати на саміт G20 в Індонезію, на який запросили і Зеленського

Путін погодився приїхати на саміт G20 в Індонезію, на який запросили і Зеленського

Поїздка Путіна в Індонезію залежить від подій у світі та санітарно-епідемічної ситуації в Південно-Східній Азії

251

Очільник Кремля Володимир Путін попередньо погодився взяти участь у саміті G20. Туди запросили і президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив сайт Міністерства закордонних справ Росії.

«Щодо листопадового саміту G20, то Росія отримала офіційне запрошення від президента Індонезії Джоко Відодо на ім’я російського президента. У попередньому порядку ми проінформували Джакарту про намір Володимира Путіна взяти в ньому участь», – сказано в повідомленні.

При цьому в російському міністерстві зазначили, що формат участі ще уточнюватимуть, адже він «залежить від подій у світі та санітарно-епідемічної ситуації в Південно-Східній Азії».

Про те, що Путіна запросили на саміт G20, стало відомо ще наприкінці квітня. Однак після цього в Кремлі робили різні суперечливі заяви.

Спочатку помічник президента Російської Федерації Юрій Ушаков заявляв, що очільник Кремля також має намір взяти участь у саміті G20.

Після цього прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі ще не вирішили, чи буде російський диктатор присутній на саміті, додавши, що вирішать таке питання «у потрібний час».

Разом із тим на індонезійський саміт запросили і президента України Володимира Зеленського, однак він заявив, що його участь залежить від того, чи до листопада завершиться війна та чи буде на G20 Росія. У той же час Австралія вже пообіцяла Путіну недружній прийом на саміті.

Нагадаємо, що США та союзники оцінюють, чи може Росія залишатися в групі країн найбільших економік світу (G20) – однак процедури позбавлення Російської Федерації членства в G20 немає.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі