НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путін приймає ванни з екстракту рогів оленів та їздить із бригадою лікарів – розслідування

Путін приймає ванни з екстракту рогів оленів та їздить із бригадою лікарів – розслідування

Путін тривожиться про своє здоров’я

478

Журналісти-розслідувачі повідомляють, що президент РФ Володимир Путін почав часто зникати з публічного поля. Сам він цікавиться нетрадиційною медициною, а в поїздках його супроводжують десять лікарів.

Про це йдеться у розслідуванні “Проекту” до 70-річчя Путіна.

Дослідивши контракти, журналісти “Проекту” дійшли висновку, що у 2016-2017 роках президента в середньому супроводжували п’ять лікарів. А в листопаді 2016-го Путін не з’являвся на публіці п’ять днів. В цей період до сочинського санаторію “Русь” заселилося одразу 12 медиків.

До 2019 року Путіна супроводжували вже в середньому дев’ять лікарів. “Проект” зазначає, що найчастіше із президентом їздить онколог Євген Селіванов, який також займався проблемами щитовидної залози.

Також стало відомо, що Путін цікавиться народною медициною – приймає ванни з екстракту пантів (м’яких незакостенілих рогів маралів).

Першим у російській еліті такими ваннами зацікавився Сергій Шойгу. У середині нульових він вперше привіз президента на Алтай і переконав його, що така процедура нібито покращує роботу серцево-судинної системи та омолоджує шкіру. Путін в одній з поїздок занурився у ванну з варевом з оленячих рогів, що видає специфічний запах.

Нагадаємо, президент США Джо Байден заявив, що Володимир Путін міг самоізолюватися, а деяких своїх радників або звільнив, або ж помістив під домашній арешт.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"