НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путін розгладає план захоплення України у три етапи – Bild

Путін розгладає план захоплення України у три етапи – Bild

Росія може зайняти близько двох третин території України

582

Президент РФ Володимир Путін розглядає план захоплення двох третин території України, включно з Києвом. Атака може відбутись у три етапи у 2022 році.

Про це повідомляє німецьке видання Bild із посиланням на джерела в НАТО та службах безпеки.

За словами високопоставленого офіцера, план захоплення розглядає Путін, проте остаточного рішення ще не ухвалено. Як передають джерела, у разі наказу Путіна російська армія завдасть “одночасної атаки з північного Криму і через сепаратистські території на сході та з півночі”. Видання передає, що атака може статися наприкінці січня – на початку лютого, якщо Україна та НАТО не дадуть відповіді на вимоги Путіна. Інші джерела в НАТО розглядають атаку у три етапи: 

Фаза 1: Південь

На цьому етапі, за словами офіцера служби безпеки, РФ планує захопити південь України, “щоб забезпечити постачання до Криму, а також відрізати Україну від моря”.

“Росія планує використовувати десантні кораблі, перекинуті з Балтійського моря до регіону навесні, для транспортування танків та військ із Криму до району Одеси”, – сказав офіцер західної розвідки.

Фаза 2: Північний схід

Російська авіація та балістичні ракети планують послабити військовий потенціал України по всій країні. Якщо Кремль визнає, що умови для цього виконані, російські танкові частини можуть перейти кордон у Луганській та Харківській областях та просунутися до Дніпра та Полтави.

Фаза 3: Київ

На третьому етапі армія РФ наступатиме на Київ з півночі. Водночас джерела в НАТО не впевнені, чи буде режим Лукашенка брати участь у бойових діях.

“Згодом російські війська просунуться приблизно до лінії Коростень-Умань, щоб відрізати постачання із Західної України. Тоді можна було б чекати капітуляції Києва, а отже, й України під тиском Заходу”.

Внаслідок такого плану Росія може зайняти близько двох третин території України.

Нагадаємо, розвідка США заявила, що Росія планує наступ на Україну вже на початку наступного року. Для цього хочуть залучити до 175 тисяч військовослужбовців. Документ американської розвідки має супутникові фотографії, на яких видно, що російські війська зосереджуються на чотирьох місцях.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі