НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путін розповів, як питав Клінтона, чи приймуть Росію в НАТО

Путін розповів, як питав Клінтона, чи приймуть Росію в НАТО

459

Президент Росії Володимир Путін поскаржився, що в 2000 році запитував у на той час президента США Білла Клінтона, як Штати поставляться до прийняття Росії в НАТО, але отримав “дуже стриману реакцію” на запитання.

Путін під час звернення щодо визнання терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”, передає УП.

“Скажу зараз те, чого ніколи не говорив публічно. У 2000 році під час візиту в Москву президента США Білла Клінтона, я запитав його, а як Америка поставиться до того, щоб прийняти Росію в НАТО. Не розкриватиму всі подробиці тієї бесіди, але реакція на моє запитання зовні виглядала, скажімо так, дуже стриманою”, – сказав Путін.

Також він додав, що те, як “американці реально поставилися до цієї можливості – фактично видно на їхніх практичних кроках” щодо Росії. За словами Путіна, США “відкрито підтримували терористів на Північному Кавказі”, “зневажливо ставилися” до вимог та занепокоєнь Росії у сфері безпеки щодо “розширення НАТО” тощо.

На думку Путіна, справа не в російському політичному режимі, ні в чомусь іншому, а в тому, що США і НАТО “не потрібна така велика самостійна країна як Росія”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі