НТА > НОВИНИ > Новини політики > Путін розуміє, що програє дипломатичні перегони, але боїться втратити обличчя перед «своїми», – політолог Микола Бучин

Путін розуміє, що програє дипломатичні перегони, але боїться втратити обличчя перед «своїми», – політолог Микола Бучин

107

Санкції мають бути превентивними, тобто скерованими на випередження, а не виправлення ситуації. Вони мають ставити Росію на коліна. І вона має просити зняти санкції у відповідь на деескалацію.


Про це в прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA розповів політолог, професор Національного університету «Львівська політехніка» Микола Бучин.

Політолог стверджує, що наївно говорити про переговори та їхні результати з акцентом на якийсь прорив. І сторони перемовин про це заявляли.

На думку Бучина, для нас важливо те, що у цих переговорах звучала Україна, про нас говорив світ. А Росія знову показала своє справжнє обличчя агресора.

«Ми маємо розуміти, що за офіційними речами може бути гра м’язів, що приводить до тих певних дрібніших, але важливих для Росії і болючих для України результатів. Блефуючи, Росія в певній мірі виграє, а Україна програє в питаннях щодо членства в НАТО. Тому санкції мають бути превентивними. Мають ставити Росію на коліна. І вона має просити їх зняти у відповідь на деескалацію. Тоді буде йти мова про реальний механізм впливу», – каже політолог.

Путін у спілкуванні із Заходом підвищує ставки. І зараз «на кону» його репутація як людини, яка може протидіяти Америці та Європі, як людини, яка хоче писати історію світу.

«Зараз Путін, можливо, і розуміє, що програє дипломатичні перегони і на його ультиматуми не реагують, але він не може втрати обличчя перед олігархами, які його фінансують, перед своєю внутрішньою аудиторією. Бо знає, що свої слабинки не пробачать», – стверджує Бучин.

Нагадаємо, що Російська Федерація поступово втрачає Україну як сферу впливу. Саме через це виникає можливість ескалації війни не лише на Сході України, а й впродовж усіх кордонів. Такий прогноз нещодавно зробив командир окремого полку спеціального призначення НГУ «Азов» Денис Прокопенко.

Натомість країна-агресорка заявила про відведення власних військових від українського кордону. У місця постійної дислокації нібито повернуться понад 10 тисяч військовослужбовців Південного військового округу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі