НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Путін ще не прийняв остаточного рішення щодо вторгнення в Україну, – військовий експерт Ігор Романенко

Путін ще не прийняв остаточного рішення щодо вторгнення в Україну, – військовий експерт Ігор Романенко

388

Американці змінюють свої погляди. Із заяв про ризик вторгнення Росії зникли слова про неминучість війни.


Яким бачить розгортання подій найближчим часом розповів заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006-2010 рр.) Ігор Романенко у прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

За інформацією Романенка, угрупування на сьогодні сформовані, продовжуються роботи щодо Білорусі. 10 лютого російські війська починають навчання в два етапи – будуть відпрацьовуватися оборонні дії і вчитимуться наносити удар по умовному противнику і незаконних формуваннях. Авіація і морські сили нарощують потенціал. Але необхідно враховувати, що для того, щоб літаки повернулися, достатньо декількох годин.

Щодо позиції Заходу, військовий експерт зазначає, що НАТО вже не таке категоричне у висловах щодо загрози війни й дає можливість дипломатичних переговорів. Тобто говорять про те, що не будуть розташовувати на сході натівського кордону ядерної та ракетної зброї, а також відновлюють переговори щодо ракет малої та середньої дальності тощо.

«Двадцятого лютого закінчуються навчання в Білорусі, – каже Романенко. – Тоді всі компоненти угрупування будуть сформовані й готові до застосування – сухопутні, повітряні, морські сили. Плюс 20 лютого завершаться Олімпійські ігри.  Що далі зробить Путін? Думаю, в тих динамічних умовах, які розвиваються, він остаточного рішення не прийняв. Україна у будь-якому випадку має підсилювати потенціал збройних сил і реалізовувати виконання закону про тероборону».

Нагадаємо, як повідомляв NTA, головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний підписав наказ про призначення командира територіальної оборони на Львівщині. Ним став підполковник Валерій Курко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"