НТА > НОВИНИ > Новини політики > Путін ще не знає, чи нападати на Україну. Гончаренко назвав, що може вплинути на рішення

Путін ще не знає, чи нападати на Україну. Гончаренко назвав, що може вплинути на рішення

Нардеп переконаний, що є речі, на які Україна не може вплинути. Водночас є ряд факторів, які залежать тільки від українців

746

Кожне українське місто має стати справжньою фортецею для захисту України. Це стане одним із важливих факторів, щоб Путін не мав бажання розпочинати велике вторгнення.

Таку думку в інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів» висловив народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

Зокрема, він наголосив, що велике вторгнення РФ в Україну не варто сприймати як невідворотній факт. На думку депутата, Путін і сам не має остаточного рішення. Воно залежить від багатьох факторів.

«На деякі не маємо впливу, але деякі залежать від нас. Роз’єднання в середині України може надихнути Путіна, а єднання навпаки – відштовхнути. От Київ ухвалив важливу програму розвитку тероборони, її фінансування. І це приклад для наслідування всім органам місцевого самоврядування,  щоб Путін зрозумів, що кожне українське місто стане справжньою фортецею», – аргументував свою думку Гончаренко.

Також він наголосив на тому, щоб нарешті відновила роботу Верховна Рада України, яка вже місяць відпочиває. Зрештою, і президент дозволив собі тривалий, як на таку складну ситуацію в країні, відпочинок на курортах.

«Потрібно ухвалювати рішення про виділення грошей на оборону. На держзамовлення, на утримання військових. Вже час дати розпорядження про навчання резервістів, зміцнювати кордон з Білоруссю. Ми маємо показати, що ми до вторгнення готові. І це зменшить вірогідність нападу на Україну», – резюмував Олексій Гончаренко.

Фото: УНІАН

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі