НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путін тричі відмовив Папі Римському щодо евакуації людей з Маріуполя

Путін тричі відмовив Папі Римському щодо евакуації людей з Маріуполя

Франциск пропонував вивезти цивільне населення з «Азовсталі» на кораблі під прапором Святого Престолу

247

За два місяці війни в Україні Папа Римський Франциск тричі просив президента Росії Володимира Путіна забезпечити гуманітарний коридор для евакуації цивільного населення з Маріуполя, але той відповідав, що не може гарантувати його безпеки.

Про це повідомила італійська газета Il Messaggero. Перші два рази Франциск пропонував Путіну дозволити вивезти маріупольців гуманітарним коридором на території, підконтрольні Україні.

Ці прохання передавали Путіну наприкінці березня та ближче до Різдва конфіденційними каналами.

Як дізналися журналісти Il Messaggero, Папа Римський був готовий надіслати до Маріуполя з Польщі свого довіреного кардинала з гуманітарних питань Конрада Краєвського, який супроводжував подароване Ватиканом авто швидкої допомоги.

Утретє Папа запропонував вивезти цивільне населення з «Азовсталі» на кораблі під прапором Святого Престолу – ймовірно, тому, що за логістикою забрати людей з комбінату легше через порт.

Нагадаємо, що керівник безпекових програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Павло Лакійчук у спецефірі NTA зробив прогноз, що, коли в Путіна закінчаться аргументи на фронті, він може застосувати ядерну тактичну зброю, адже йому втрачати нічого, і він розуміє, що на нього може чекати. Та загалом шанси, що справа дійде до використання ядерної зброї, – невеликі.

У четвер, 28-го квітня, заступник командира полку «Азов», капітан Святослав Паламар «Калина» розповів про актуальну ситуацію в Маріуполі.

За час російсько-української війни «Азов» знищив у Маріуполі щонайменше 1 157 окупантів і 49 танків. Воїни «Азову» опублікували хроніку війни за Маріуполь та свої досягнення у боротьбі з російськими окупантами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі