НТА > НОВИНИ > Суспільство > Путін вводить війська у «ДНР» і «ЛНР». Перші відео вторгнення

Путін вводить війська у «ДНР» і «ЛНР». Перші відео вторгнення

У мережі з’явилися перші відеокадри «офіційного» вторгнення російських військ на територію України

1215

Президент Росії Володимир Путін після визнання так званих «ДНР» і «ЛНР» підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Тепер уже офіційно вони зайдуть на окуповану територію України у вигляді нібито «миротворців».

Такі пункти є в указах Путіна про визнання «ЛНР» і «ДНР», опублікованих на порталі правової інформації РФ.

Путін доручив міністерству оборони «забезпечити здійснення Збройними силами Російської Федерації функцій із забезпечення миру» в ОРДЛО до встановлення дипломатичних відносин із так званими «Луганською» і «Донецькою народними республіками».

З указів випливає, що президент Росії доручив Міністерству закордонних справ встановити дипломатичні відносини з так званими «ЛНР» і «ДНР» (пункт 2) та розпочати перемовини про укладання «договору про дружбу, співробітництво і взаємну допомогу» (пункт 3).

«У зв’язку зі зверненням глави «Донецької (Луганської) народної республіки» Міністерству оборони Російської Федерації забезпечити до укладання договору, названого в пункті 3 цього указу, здійснення Збройними силами Російської Федерації на території «Донецької (Луганської) народної республіки» функцій із підтримання миру», – сказано в пункті 4 указів.

А тим часом у мережі вже з’явилися перші відеокадри «офіційного» вторгнення російських військ на територію України.

Нагадаємо, що США були готові до визнання «ДНР» і «ЛНР» з боку Росії. Президент Джо Байден незабаром видасть указ, що забороняє нові інвестиції, торгівлю та фінансування цих територій.

Президент Росії Володимир Путін, як і анонсував це вдень, визнав «незалежність» так званих «ЛНР» і «ДНР», як його про це попросили на засіданні Ради безпеки Росії. Цьому передувало «прохання» ватажків самопроголошених республік Дениса Пушиліна і Леоніда Пасічника.

Лідери Євросоюзу різко негативно сприйняли рішення Росії визнати «незалежність» так званих «ДНР» і «ЛНР». У Брюсселі цей крок Москви назвали кричущим порушенням міжнародного права.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів телефонну розмову з президентом США Джо Байденом. Після цього він розпочав засідання Ради безпеки й оборони України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі