НТА > НОВИНИ > Війна > Путін задіяв всі резерви, що захопити Бахмут. Генерал Маломуж про ситуацію на Донецькому напрямку

Путін задіяв всі резерви, що захопити Бахмут. Генерал Маломуж про ситуацію на Донецькому напрямку

1044

Володимир Путін дав завдання захопити Бахмут і всю Донецьку область. Ворог задіяв всі свої резерви на цьому напрямку, зокрема, із Херсонщини.

Про ситуацію на Донецькому напрямку в ефірі «Народного Толк-Шоу» розповів Микола Маломуж – Генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.)

«Ми бачимо, що Путін дав завдання захопити Бахмут і всю Донцьку область. Він вже 15 разів заявляв, що вона має бути захоплена. Задіяв всі резерви: вагнерівців, кадирівців, зеків, а тепер кидають ще резерви із Херсонщини, частово з Бєлгорода, з глибинки РФ», – каже генерал.

За його словами Росія перекинула на цей напрямок багато особового складу. Проте використання українськими воїнами нових методів боротьби, ведення тактичних і стратегічних наступальних операцій, техніка і зброя, змушує ворога відступати.

«Сьогодні там дуже складно. Але важлива не кількість військових, а потужна мотивація наших бійців. Їм дуже там складно, але вони стоять стійко. Перспектива така: тримати оборону  і маневрувати, використовуючи нестандартні ситуації. Можливо це удари із флангових напрямків і Луганщини, яких не очікує ворог. Це перспектива не тільки оборони, але й активних флангових ударів і наступальних операцій. Я думаю, що сьогодні командування формує такі позиції, ми отримуємо новітнє озброєння, яке дасть можливість активно оборонятись», – додав Маломуж.

Нагадаємо, що за даними Генштабу, на Бахмутському та Авдіївському напрямках противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій. Обстрілів з танків та артилерії різних типів зазнали понад 20 населених пунктів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі