НТА > НОВИНИ > Путін запропонував Порошенку політичний притулок у Росії і отримав блискавичну відповідь

Путін запропонував Порошенку політичний притулок у Росії і отримав блискавичну відповідь

444

Президент Росії Владімір Путін публічно в іронічній формі звернувся до п’ятого президента України Петра Порошенка, запропонувавши йому політичний притулок у Росії від обвинувачення в державній зраді в Україні.

Про це Путін заявив на пресконференції після перемовин із президентом Франції.

“Свого часу, коли пан Порошенко ще був президентом України, я йому казав, що, якщо в нього виникнуть якісь негаразди в майбутньому, Росія готова надати йому політичний притулок. Але сьогодні хочу підтвердити свої пропозиції, незважаючи на наші серйозні розбіжності стосовно цього питання – питання врегулювання на Донбасі. І я вважаю, що він наробив чимало помилок у цьому стосунку. Але все-таки, його переслідування як державного злочинця теж – марне сподівання на успіх у нинішньої влади. Ми готові таким, як пан Порошенко, надати притулок в Росії”, – зіронізував Путін.

П’ятий президент України Петро Порошенко відповів президенту Росії Володимиру Путіну щодо пропозиції політичного притулку.

Про це президент Петро Порошенко написав у Facebook.

“Наша команда неодноразово заявляла, що переслідуючи проєвропейську опозицію в Україні, Зеленський насамперед хоче зробити подарунок Путіну. Нині це підтвердив вже сам Путін.Раджу Володимиру Олександровичу припинити радувати Путіна і зайнятися захистом країни. І саме туди спрямувати свої зусилля та зусилля правоохоронних органів, які зараз займаються Порошенком більше, ніж російською загрозою. А Володимиру Володимировичу – нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І одвічна російська практика “опікуватися” українською політикою та політиками вже давно припинилася. Це сталося тоді, коли я був обраний Президентом України”, – заявив Порошенко.

 

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі