

Президент Росії Володимир Путін раптово заснув під час урочистого відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні. Цікаво те, що сталося це у момент, коли стадіоном проходила олімпійська збірна України.
Лідер країни-агресорки потрапив до телевізійної трансляції.
На кадрах видно, як лідер Путін, сидячи на трибунах, заплющив очі. Схаменувся він тоді, коли коментатор почав говорити в мікрофон.
Нагадаємо, що сьогодні, 4 січня, в Пекіні відбувається урочиста церемонія відкриття зимових Олімпійських ігор 2022-го року. Дійство проходить на китайському національному стадіоні «Пташине гніздо». Цьогорічна зимова Олімпіада триватиме від 4-го до 20-го лютого.
Відомо, що прапороносцями від України стали фрістайлер Олександр Абраменко та фігуристка Олександра Назарова. Україну на Іграх представляють 45 спортсменів у 12-ти дисциплінах.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі