НТА > НОВИНИ > Війна > Путін зробить усе, щоб наші захисники не вийшли живими з «Азовсталі», – журналіст Сергій Іванов

Путін зробить усе, щоб наші захисники не вийшли живими з «Азовсталі», – журналіст Сергій Іванов

Путін не може дозволити побачити світу справжніх Героїв, захисників, які не просто вбили багато окупантів, а й знищили багато російських міфологем

368

Путін зробить усе можливе, щоб захисники Маріуполя, які перебувають на території заводу «Азовсталь», не вийшли звідти живими. Він не може допустити, щоб світ побачив «живих богів». Особливо на тлі російських «героїв» – воєнних злочинців і крадіїв унітазів.

Відомий публіцист і журналіст Сергій Іванов в спецефірі NTA пояснив, чому шанси домовитися з Путін про звільнення захисників Маріуполя практично не реальні. Це при тому, що журналіст впевнений: українська влада пробує всі схеми, щоб вивести військових.

«Наприклад, пропозиція віддати всіх, без винятку, російських військовополонених в обмін на Героїв Маріуполя  – правильна. Там уже нема не Героїв. Полк «Азов», Нацгвардія, прикордонники… Але очевидно, що Путін її відкине. Не знаю, чи хтось зможе на нього натиснути. Чому? Бо Путін не може дозволити побачити світу справжніх Героїв, які не просто вбили багато окупантів, а й знищили багато російських міфологем, російсько-радянських міфологем, зруйнували весь ідеологічний грунт Кремля», – пояснює журналіст.

А ще болючим для Путіна є контраст: на відміну від України, Росія в цій війні не змогла вигадати навіть «надутого героя». Нема ні підстав для цього, ні прізвищ.

“Кого робити героєм? Того, хто вкрав унітаз? Воєнних злочинців? Навіть у колаборантських збіговиськах «ДНР» і «ЛНР» були якісь свої персонажі, яких вони вважали героями: Гіркін, Моторолла. А Росія навіть таких не може знайти. Не мають жодного імені. А в «Азовсталі» – кожен герой і кожен – майже бог. Як Путін може це показати? Він зробить усе, щоб не випустити захисників Маріуполя», – переконаний Сергій Іванов.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов назвав основні умови, щоби стосовно захисників Маріуполя можна було задіяти процедуру екстракції.

Також Ірина Верещук  повідомила, що є наказ президента – зробити все можливе та неможливе, щоби витягнути людей: «Команда працює. Перемовини з ворогом дуже складні. Результат може не влаштувати всіх. Але наше завдання витягнути наших хлопців. Усіх. Живими», – повідомила вона.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі