НТА > НОВИНИ > Політика > Путін звинуватив Україну у стягненні військової техніки на Донбас

Путін звинуватив Україну у стягненні військової техніки на Донбас

111
Путін звинуватив Україну у стягненні військової техніки на Донбас

Президент Російської Федерації Володимир Путін звинуватив Україну в постійному стягненні військових службовців та техніки на територію Донбасу.

Про це він заявив в інтерв’ю NBC.

За словами Путіна, через навчання Defender Europe частину американських військ перекинули до південних кордонів Росії.

“Сама Україна постійно підтягувала так, по-моєму, і зараз продовжує ще – і особовий склад, і військову техніку в район конфлікту на південному сході України, до Донбасу”.

Зазначає, що біля кордонів РФ перебуває 40 тисяч особового складу, 15 тисяч одиниць військової техніки, частина з них перекинута з Американського континенту.

“Ми перекинули свою техніку до американських кордонів? Ні. А що ви хвилюєтеся?”,- заявив Володимир Путін.

Нагадаємо, президент Російської Федерації пояснив, чому до українських кордонів стягують російські війська. Зокрема, головним його аргументом є те, що НАТО регулярно проводить військові навчання поблизу кордону з Росією.

Ще в березні Росія почала стягувати до кордонів України свої війська під виглядом навчань. Вже 16 квітня канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський провели перемовини та закликали Росію відвести війська від українських кордонів.

Надалі, міністр оборони Росії Сергій Шойгу доручив з 23 квітня починати відведення військ, які скупчилися біля кордонів з Україною і в окупованому Криму.

Втім, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що Україна наразі не бачить масштабного відведення російських військ з кордонів України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі