НТА > НОВИНИ > Новини світу > Путіну могли донести, що відповідь буде миттєвою і персональною. Фейгін про зміну «ядерної риторики» РФ

Путіну могли донести, що відповідь буде миттєвою і персональною. Фейгін про зміну «ядерної риторики» РФ

«Не будуть намагатися просто Москву підірвати, а вб’ють самого Путіна – в будь-який спосіб»

1352

Росія несподівано змінила свою «ядерну риторику»: в країні-агресорці стверджують, що застосування ядерної зброї зі сторони РФ під час так званої спецоперації не можливе. Хіба у тому випадку, коли Росія першою отримає удар.

Що могло стати причиною до зміни тональності у заявах, прокоментував у спецефірі NTA громадський і політичний діяч Марк Фейгін.

«Риторика щодо ядерної зброї справді змінилася. Вона перестала бути настільки войовничою. Є  відчуття, що Путіну таки донесли, що реакція навіть на використання тактичної зброї проти України буде миттєвою. І головне, що ця відповідь буде персональною: не будуть намагатися просто загально Москву підірвати, а вб’ють самого Путіна – в будь-який спосіб. Або не лише Путіна, а всю його особисту так звану еліту», – припустив Фейгін.

Водночас він не відкидає варіанту, що Росія просто займається свідомим окозамилюванням, і нова риторика насправді не відповідає реальним задумам Кремля.

Щодо того, чи варто очікувати посилення обстрілів українських міст на 9 травня, то, на думку Фейгіна, інтенсивність, щонайменше, не зменшиться.

«Обстріли будуть. Але чи буде цей день якимось винятковішим? Наприклад, вдарять по Києві чи по центру Одеси… Нічого відкидати не можна, але мені здається, що в першу чергу вони хочуть справити масштабне політичне враження на власне населення. Тому ударом більше, ударом менше… Тим більше, що Росія, як правило відмовляється від авторства цих ударів. Каже, що лише час від часу б’є по військових об’єктах. Тож не думаю, що саме в цей день будуть бити по якихось дуже чутливих об’єктах. Радше, битимуть так само, як і в інші дні», – припустив Марк Фейгін.

Нагадаємо, що українців закликали бути пильними у період 7-9 травня, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі