НТА > НОВИНИ > Війна > Путіну не доповідають про те, що реально відбувається в Україні, – розвідка США

Путіну не доповідають про те, що реально відбувається в Україні, – розвідка США

Президент Росії Володимир Путін перебуває в інформаційній бульбашці

649

Розвідка США зробила висновок, що оточення російського президента Володимира Путіна навмисно дезінформує його про стан справ на фронті. Йому начебто бояться розповідати правду про провал військ Російської Федерації у війні проти України.

Про це повідомив NBC із посиланням на дані американської розвідки. Вона з’ясувала, що Путіна свідомо дезінформують про те, наскільки погані справи російських військових і якими є наслідки економічних санкцій, оскільки радники президента Росії «занадто бояться сказати йому правду».

«Путін навіть не знав, що його збройні сили використовують і втрачають призовників в Україні, що демонструє явний збій у потоці точної інформації президентові Росії. Ми вважаємо, що Путіна дезінформують його радники про те, як погано працюють російські збройні сили і як російська економіка страждає від санкцій», – сказав журналістам американський чиновник.

Також є версія, яка базується на розвідувальних даних, що зараз між Путіним і Міністерством оборони Росії існує «стійка напруга» через недовіру очільника держави до керівництва силового відомства.

До речі, до чогось схожого схиляється і президент України Володимир Зеленський, який нещодавно натякнув, що Володимир Путін перебуває в інформаційній бульбашці.

Так само хибними даними володіли і російські розвідники, адже всі плани та концепції нападу, які розробляло російське командування, з усього видно, базувалося на неточній розвідувальній інформації. І як наслідок, вони отримали повний провал бліцкригу.

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення Росії в Україну США, Європейський Союз і Велика Британія запровадили жорсткі санкції проти російських мільярдерів. Проте половина найбагатших олігархів Російської Федерації досі не відчула жодних обмежень.

У президента Росії Володимира Путіна виключають можливість переговорів з Україною щодо статусу окупованого Криму. Там стверджують, що обговорювати долю півострова начебто забороняє російська конституція.

Там також поки що не бачать проривів у мирних переговорах з Україною. Але відзначають той факт, що українська делегація передала письмові пропозиції.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"