НТА > НОВИНИ > Суспільство > П’ять партій – прохідні у Верховну Раду. Свіже опитування від Центру Разумкова

П’ять партій – прохідні у Верховну Раду. Свіже опитування від Центру Разумкова

Провладна партія «Слуга народу» не набирає і чверті можливих голосів виборців

182

Якби вибори до Верховної ради відбулися у середині листопада 2021-го року, найбільшу підтримку виборців отримала би партія «Слуга народу». За неї готові віддати свій голос 22,7% тих, хто візьме участь у виборах і визначився.

Про це свідчать дані соціологічного опитування Центру Разумкова. Крім того, долають 5-відсотковий бар’єр і проходять до парламенту «Європейська солідарність» (18,8%), «Опозиційна платформа – За життя» – 12,7%, «Батьківщина» – 8,8%, «Партія Дмитра Разумкова» – 7%, партія «Сила і честь» – 5,7%.

Решта політичних сил набрали менші відсотки. Вони не долають 5-відсотковий бар’єр.

Дослідження Центр Разумкова провів із 11-го по 17-те листопада на території всієї України за винятком окупованої Росією. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

При цьому «Центр Разумкова» визначив, що якби президентські вибори відбулися в середині листопада 2021-го року, найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський – 25,2%. Натомість у другому турі в парі з Дмитром Разумковим Зеленський набере лише 49,6% голосів.

Нагадаємо, за даними опитування соціологічної групи «Рейтинг» у листопаді, 5-відсотковий бар’єр у Верховну Раду України долають «Слуга народу», «Європейська солідарність», ОПЗЖ, «Батьківщина», «Розумна політика», «Сила і честь», «Наші» та «Українська стратегія Гройсмана».

До речі, вперше після президентських виборів 2019-го року Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. Щоразу більший відсоток громадян України вважає, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі