НТА > НОВИНИ > Новини світу > Пєсков на завтра анонсує анексію українських територій

Пєсков на завтра анонсує анексію українських територій

552

Завтра, 30 вересня, у Кремлі запланована “церемонія підписання договорів про вступ до складу Росії нових територій”. В ній візьме участь Путін, який виступить із промовою перед депутатами держдуми.

Такий анонс зробив речник Кремля Дмитро Пєсков, – передають “РИА-Новости”.

Окрім того, російське агентство повідомило, що члени нижньої палати держдуми вже отримали запрошення до Кремля, де відбудеться “церемонія підписання договорів про вступ до складу Росії нових територій”.

“Церемонія” має розпочатися о 15:00.

Нагадаємо, влада Росії розглядає можливість створити новий федеральний округ – Кримський. До його складу мали би ввійти тимчасово окупований Кримський півострів, а також окуповані частини Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

За прогнозом американського Інституту вивчення війни, Кремль може тимчасово відкласти оголошення анексії окупованої Росією української території для кращої підготовки російського інформаційного простору та адміністративної організації, хоча 30 вересня залишається найбільш вірогідною датою для оголошення про приєднання до РФ захоплених територій.

Ще раніше Пєсков заявив, що на окупованих українських територіях, де відбудуться так звані “референдуми”, “діятиме конституція Росії”. Тож у разі наступу ЗСУ сюди, країна-агресорка трактуватиме це як атаку на РФ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі