НТА > НОВИНИ > Новини політики > Питання щодо членства України в НАТО вже вирішене – посол Британії

Питання щодо членства України в НАТО вже вирішене – посол Британії

402

Питання про те, чи може Україна приєднатися до НАТО, вже вирішено. Проте Україна досі не виконала деяких вимог для членства в Альянсі.

Про це заявила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс вважає в інтерв’ю ВВС.

“Ясно, що держави НАТО підтримують прагнення України приєднатися до НАТО. Можна сказати, що питання про те, чи може Україна приєднатися, вже вирішено в принципі”, – зауважила вона.

Утім, за словами Сіммонс, питання в тому, що потрібно зробити для членства в НАТО:

“І от розмови про це з українською стороною відбуваються регулярно, а зрушень нема”.

Посол наголосила, що прогрес є очевидним із залученістю України, її участю в операціях НАТО. Проте стосовно інституційних реформ, яких вимагає членство, залишається багато роботи.

“Одна з них – інституційна реформа в сфері оборони. Я послідовно і скрізь наголошую: воювати на фронті дуже важливо, але так само важливо мати надійну систему підтримки в тилу. І тут повинен бути якийсь поступ”, – сказала Сіммонс.

Також посол нагадала про судову реформу і реформу безпекового сектору.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО про поглиблення інтеграції України до НАТО.

Також у липні міністри закордонних справ країн “Люблінського трикутника” (Україна, Литва та Польща) підписали декларацію, у якій підтримали вступ України в ЄС і НАТО.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі