НТА > НОВИНИ > Новини світу > Питання танків вирішили, тему літаків зрушили з місця, – міністр Кулеба

Питання танків вирішили, тему літаків зрушили з місця, – міністр Кулеба

Три головні моменти у розмовах України зі союзниками – танки, далекобійні ракети та літаки

331

Тема про надання літаків зрушила з мертвої позначки, завдання України, яке доносять до всіх партнерів, – цього року отримати всі необхідні для перемоги типи озброєння.

Про це у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини» заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Зрушила. І коли тема літаків рухатиметься зі швидкістю, сподіваюся, того ж літака, то ми швидко прийдемо до результату», – сказав Кулеба.

Як повідомив міністр, на анонсованому в лютому засіданні на базі в Рамштайні ухвалюватимуть рішення про нові постачання зброї різного типу, оскільки «війна велика, тож потрібні великі обсяги озброєння».

Кулеба наголосив, що залишилося вирішити три питання – танки, далекобійні ракети та літаки. Питання танків, за словами міністра, майже вирішене.

Міністр додав, що в розмовах з іноземними колегами він зазначає, що українські бійці навчаються використовувати озброєння швидше, ніж країни ухвалюють рішення про це.

Раніше міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила про те, що уряд Німеччини не заперечуватиме, якщо Польща передасть Україні танки Leopard 2.

А у Польщі припускають можливість створення коаліції з передання Україні танків без Німеччини чи будь-якої іншої країни, якщо ті так і не погодяться на постачання Leopard 2.

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву, що Україна очікує на протиракетні системи Patriot і вже розглядає варіанти щодо отримання танків Abrams від США.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі