НТА > НОВИНИ > Війна > Рада заборонила використання символів «Z», «V» та визнала Росію державою-терористом

Рада заборонила використання символів «Z», «V» та визнала Росію державою-терористом

Парламент ухвалив законопроєкт №7214

470

Парламент ухвалив законопроєкт №7214, який забороняє використання в країні символів Z» та «V»  в контексті підтримки російської агресії та визнає Росію державою-терористом.

Про це повідомляють на сайті «Слуги Народу».

«Народні депутати ухвалили законопроєкт №7214, який забезпечує захист України в інформаційному просторі, забороняє використання російської неонацистської символіки та визнає Росію державою-терористом», – йдеться в повідомленні.

Співавтор законопроєкту, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв розповів, що українське законодавство доповнюється новими термінами «держава-терорист» і «символіка військового вторгнення російського неонацистського тоталітарного режиму в Україну».

«Літери «Z», «V» визнаються символікою військового вторгнення Росії в Україну, якщо їх використання відповідає встановленим цим законом ознакам», – наголосив він.

Крім того, Росія визнається державою-терористом, однією з цілей політичного режиму якої є державний геноцид українського народу, фізичне знищення, масові вбивства громадян України, вчинення міжнародних злочинів проти цивільного населення, використання заборонених методів війни, руйнування цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, створення штучних гуманітарних катастроф в окремих регіонах України.

«Забороняється будь-яка пропаганда російського неонацистського тоталітарного режиму, акту агресії проти України з боку Росії як держави-терориста, в тому числі використання символіки вторгнення. Термін «терористична діяльність» доповнюється пропагандою російського неонацистського тоталітарного режиму»,– зазначив Потураєв.

Зазначимо, що у Верховній Раді 28 березня зареєстрували проект закону щодо заборони використання символіки підтримки нападу РФ на Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"