НТА > НОВИНИ > Новини світу > Радбез ООН закликає до створення нового уряду в Афганістані

Радбез ООН закликає до створення нового уряду в Афганістані

351

Рада безпеки ООН виступила з колективною заявою, в якій закликала негайно припинити усі бойові дії і створити «новий, єдиний, інклюзивний та представницький уряд», залучивши до нього жінок.

Про це повідомляє  Організація Об’єднаних націй. 

Рада безпеки також висловила «глибоку стурбованість» через повідомлення про порушення міжнародного гуманітарного права і прав людини. Радбез «підкреслив термінову і нагальну необхідність притягнення винних до відповідальності».

Крім того, Радбез закликав до активізації міжнародних зусиль з надання гуманітарної допомоги Афганістану і закликав всі сторони надати безперешкодний доступ агентствам ООН для надання гуманітарної допомоги.

«Члени Ради Безпеки знову підтвердили важливість боротьби з тероризмом в Афганістані, щоб територія Афганістану не використовувалася для погроз або нападу на будь-яку країну, і щоб ані «Талібан», ані будь-яка інша афганська група або окрема особа не підтримували терористів, що діють на території будь-якої іншої країни», – йдеться в заяві.

Стало відомо, що сьогодні, 17 серпня, пройде екстрена зустріч міністрів закордонних справ країн Європейського союзу через ситуацію в Афганістані. Міністри обговорять евакуацію громадян своїх країн і афганців.

Нагадаємо, український літак, який перебував у Афганістані, забрав з Кабула громадян України, Нідерландів, Хорватії, Білорусі, Афганістану.

Також в аеропорту Кабула знаходиться другий український літак, але він не може вилетіти звідти через критичну ситуацію.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі