НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Радіо «Вголос» святкує День народження і радує новим форматом

Радіо «Вголос» святкує День народження і радує новим форматом

Уже сім років радіостанція «Вголос» на зв’язку зі слухачем: яскраві ведучі, зіркові гості якісна музика та оперативні новини

125

Сьогодні, 16 листопада, у День працівників радіо, телебачення і зв’язку одна із найпопулярніших радіостанцій у західному регіоні «Вголос» на хвилі FM 107,2  святкує свій сьомий День народження.

За час існування радіо «Вголос» полюбився слухачеві завдяки яскравим ведучим, зірковим гостям в ефірах, якісній музиці та вмінню швидко повідомляти найгарячіші новини.

День на «Вголосі» починається із ранкового шоу «Активація», ведучими якого є Наталка Кухта і Дмитро Благий.

«Я дуже люблю слово «кайф». І наші ранкові ефіри – це і є той кайф, який дає заряд на увесь день. Те, що я можу подарувати нашим слухачам частинку драйву, енергії, заряду, активації, – це мені дуже важливо», – розповідає про свою роботи Дмитро Благий.

«Для нас ці емоції надважливі. Першочергово ми їх проживаємо тут, у студії. Ми просто передаємо через мікрофони людям позитив і настрій.  Ми кайфуємо, особливо тоді, коли люди дзвонять в ефір і дякують за нашу роботу», – підтримує колегу Наталка Кухта.

Далі настає час новин. Їхнім «голосом» є Ігор Слотюк – ведучий і випусковий редактор новинних випусків.  На «Вголосі» Ігор працює 4 роки.

«Мені дуже подобається активне життя – коли ти не сидиш, склавши руки, а коли постійно рухаєшся вперед. Коли кожна хвилина твого життя розписана. Цей ритм пасує моєму життю», – пояснює свій вибір Ігор Слотнюк.

Новий ритм отримало радіо «Вголос» після ребрендинг та зміни концепції – тепер на радіостанції звучить сучасна музика – особливо ретельно підбирають українські хіти.

 «Ми змінили наш фірмовий стиль, змінили наш музичний формат. Радіо «Вголос» стало світлим, яскравим, сучасним і драйвовим. Тому вмикайте 107,2  FM й обов’язково робіть гучніше», – говорить програмна директорка радіо «Вголос FM» Марія Поліщук.

Про новинки розповів також продюсер радіо Тарас Вишня. Серед них – «Ранкові зіркові»,  де відомі особистості діляться своїми секретами ранку.

«Класне, молодіжне і сучасне і радіо форевер», – дав характеристику «Вголосу» один із його зіркових гостей Олександр Педан.

Сьогодні основа радіо – молоді та креативні люди

 «Наше завдання – догоджати слухачу, аби він був з нами. Ми ж бо працюємо для цього. І для мене дуже важливо, що команда, яка зібралася на радіо «Вголос» – це молоді, креативні люди, які хочуть і готові розвиватися», – наголосила генеральна директорка радіо «Вголос FM» Наталія Струк.

Слухати радіо «Вголос» можна на хвилі 107,2  FM.  Також в інтернеті – у додатку «Радіоплеєр».  Посилання тут.

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі