НТА > НОВИНИ > Суспільство > Радіодиктант єдності-2022: назвали дату та годину

Радіодиктант єдності-2022: назвали дату та годину

487

Радіодиктант національної єдності-2022 традиційно відбудеться у День української писемності та мови – 9 листопада об 11:00. Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а сам диктант читатиме акторка Ада Роговцева.

Про це повідомив член правління “Суспільного” Дмитро Хоркін в ефірі “Українського радіо” 5 жовтня.

Диктант можна буде слухати по всій країні на хвилях “Українського радіо” та “Радіо Культура“. Ще він  транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах “Суспільного Мовлення”.

Українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

“Цьогорічний Радіодиктант – це українська акція єднання, де б ми не були. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас”, – сказав Дмитро Хоркін.

Як зазначають організатори, написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Зокрема, у різних країнах світу облаштують студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.

Нагадаємо, торік переможницею XXI радіодиктанту єдності стала Галина Шура із села Комарове Волинської області. Вона єдина в країні написала диктант без жодної помилки.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі