НТА > НОВИНИ > Новини політики > Радник департаменту США сьогодні прибуде з візитом в Україну

Радник департаменту США сьогодні прибуде з візитом в Україну

147

Радник Держдепартаменту США Дерек Чолле відвідає Україну і Польщу на цьому тижні задля зміцнення стратегічного значення відносин США з обома країнами.

Про це йдеться на сайті Держдепартаменту США.

Зокрема зазначається, що Дерек Чолле обговорить з представниками України та Польщі “Північний потік-2” та енергетичні питання та хід реформ.

“Він продовжить дипломатичні переговори США з Україною і Польщею з низки питань, включаючи нашу загальну заклопотаність з приводу трубопроводу “Північний потік – 2″ і енергетичної безпеки в цілому, а також поточних реформ”, – йдеться в повідомленні.

У Києві чиновник США перебуватиме 20-21 липня. Він зустрінеться з високопоставленими урядовцями, щоб обговорити підтримку США зусиль України з протидії агресії Росії та подальшого просування економічних та антикорупційних реформ. Він також зустрінеться з представниками бізнес-спільноти, щоб обговорити відновлення економіки України та можливості для спільного процвітання.

А от у Варшаві радник Чолле обговорить стратегічні двосторонні та регіональні питання, а також прихильність демократичним цінностям та інституціям з високопоставленими урядовцями та представниками громадянського суспільства. Він також буде взаємодіяти з лідерами бізнесу з метою зміцнення двосторонніх економічних зв’язків.

Нагадаємо, що візит президента України до США перенесли на серпень.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі