НТА > НОВИНИ > Радикал Олег Ляшко майнить криптовалюту Ethereum – ЗМІ

Радикал Олег Ляшко майнить криптовалюту Ethereum – ЗМІ

927

Лідер “Радикальної партії” і колишній нардеп Олег Ляшко “аипав” із політичних процесів в Україні і займається майнінгом криптовалюти під назвою Ethereum.

Про це повідомляється в статті видання “Українська правда”.

Однопартійці Ляшка стверджують, що після програшу останніх парламентських виборів їх лідер бавиться з сином, вчить англійську, займається бізнесом і доглядає за садом, а також всерйоз зацікавився майнінгом.

Зазначається, що у Ляшка вже є своя криптоферма. Колишній депутат користується спеціальними програмами на своєму смартфоні для того, щоб стежити за тенденціями і цінами різних криптовалют. При цьому Ляшко завжди прагне поговорити з усіма, ким може, про криптовалюти.

У той же час сам головний “радикал” стверджує, що займається бізнесом тільки для отримання заробітку, але без задоволення і що його життям як і раніше є політика.

“Зараз займаюся тим, що приносить гроші, в тому числі криптовалютами”, – говорить Ляшко.

У 2017 році тоді ще нардеп Олег Ляшко оскандалився, коли задекларував “виграш” в українській національній лотереї загальною сумою в 571,045 гривень. Пізніше він заявив, що виграв півмільйона гривень не в лотерею, а завдяки ставкам на футбольні матчі Ліги чемпіонів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"