НТА > НОВИНИ > Війна > Ракетні атаки на Львівщину не є хаотичними, а мають чітку мету, – військовий експерт

Ракетні атаки на Львівщину не є хаотичними, а мають чітку мету, – військовий експерт

1684

Атаки на Львівщину не можна назвати хаотичними. Вони мають чітку мету – і не одну.

Відомий військовий експерт Інституту євроатлантичного співробітництва Ігор Козій у прямому ефірі  “Народного Толк-Шоу” на NTA прокоментував нічну ракетну атаку на Львівщину, як вже назвали наймасованішою для області від початку повномасштабної війни.

“Росіяни б’ють по Львівщині, не просто для того, щоб бити. Це відбувається, зокрема, в межах психологічних операцій. Також з метою – розрушити ту інфраструктуру, що може впливати на подальше просування українських збройних сил в районах їхніх тренувань та підготовки. Тому атаки на Львівську область почастішали не випадково. Вони мають чіткі завдання”, – наголосив він.

За його словами, і місцева влада, і населення мають усвідомлювати небезпеку від ракетних обстрілів. У жодному разі не нехтувати сигналами тривог і реагувати на них швидко й організовувати.

“Треба розуміти всю небезпеку від таких атак, розуміти, якою є небезпека від таких ракет як “Іскандер” чи “Калібр” – крилаті ракети низької висоти, які бачили над Львовом та областю. Дуже важливо, щоб громадяни отримували вчасне інформування і сповіщення. Звісно, засоби ППЛ пробують вчасно виявити ці ракети і знищити їх. Але буває так, що, наприклад, із 12 ракет реально можемо знищити близько половини. Це реалії, які треба враховувати”, – каже Ігор Козій.

Говорить, що марно чекати, що атаки на Львівщину припиняться, варто усвідомити і налаштувати себе на те, що це буде відбуватися і далі.

“Росія ще має близько 200 “Іскандерів”, крилатих – десь близько 350 “Калібрів”. І це тільки приблизні підрахунки. А ще не варто відкидати, що вони спробують модернізувати старі радянські ракети  такі як Х55, Х22. Вони їх мають і пробують використовувати, але не так масовано, як це було раніше”, –  додав Ігор Козій.

Пояснив, що саме від використання старих радянських ракет може найбільше потерпати мирне населення, адже такі ракети є доволі не точними.

“Якщо “Іскандери” та “Калібри” заявляють на точність удару заледве не до 10 метрів. То у радянських ракетах похибки значно більші – вірогідність, що вона точно влучить у ту чи іншу ціль, не надто висока”, – пояснив військовий експерт.

Нагадаємо, вночі 17 травня у Львові та області  вночі пролунало близько 10 потужних вибухів. Повітряна тривога тривала близько години.  За офіційною інформацією прильотів у Львів не відбулося. Спрацювало ППО. Натомість ракети вдарили на Яворівщині.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
4
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі