НТА > НОВИНИ > Війна > Ракетні удари по Україні триватимуть до закінчення війни, – Офіс президента

Ракетні удари по Україні триватимуть до закінчення війни, – Офіс президента

Росія до кінця війни використовуватиме будь-які елементи терористичної війни для того, щоби залякувати цивільне населення

380

Російські війська й надалі тероризуватимуть українців ударами ракет і дронів. Це триватиме доти, поки загарбницька війна, яку розв’язав агресор, не закінчиться.

Таку версію висунув радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю «24-му каналу».

«До кінця війни у нас взагалі не буде спокійно. Тобто ми маємо реагувати на сигнали тривоги, маємо йти в укриття – це важливо. Все ж маємо зберегти максимальну кількість своїх людей. Це важливо для того, щоби виконати всю ту історичну роботу, яку нам треба зробити. Її буде дуже багато», – зазначив він.

За його словами, Росія до кінця війни використовуватиме будь-які елементи терористичної війни для того, щоби залякувати цивільне населення.

«Це можуть бути дрони, ракети будь-якого виробництва. Будуть шукати ще якісь спроможності, але до останнього дня війни це будуть використовувати. Тому маємо спокійно, відносно спокійно до цього ставитися та просто дбати про свою особисту безпеку», – додав Подоляк.

Нагадаємо, що внаслідок масованої ракетної атаки в четвер, 26-го січня, постраждали об’єкти енергетики України. Найскладнішу ситуацію спостерігали в Київській, Одеській і Вінницькій областях.

У повітряному просторі Києва зафіксували близько 20 російських ракет різного типу. Всі цілі збили сили протиповітряної оборони.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат у проєкті «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA пояснив, що Росія намагається виснажити українську ППО та виявити позиції зенітних ракетних військ. Водночас економить балістику, оскільки відчуває дефіцит.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі