НТА > НОВИНИ > Суспільство > Ракетний удар по Одещині: росіяни поцілили в дитячий реабілітаційний центр Молдови

Ракетний удар по Одещині: росіяни поцілили в дитячий реабілітаційний центр Молдови

Один із співробітників загинув, п’ятеро людей поранено

218

Унаслідок ракетного обстрілу смт Сергіївка Одеської області 1 липня був пошкоджений дитячий реабілітаційний центр, що належить Молдові, один із його співробітників загинув.

Про це повідомила міністерка охорони здоров’я Молдови Алла Немеренко.

Вона зазначила, що центр призначався для дітей із Молдови із проблемами зі здоров’ям, які могли відпочити та отримати кваліфіковану допомогу на березі Чорного моря.

За її словами, у будівлі через ракетні удари вибило шибки.

«Також постраждали співробітники центру, які жили в будинку, куди потрапила одна з ракет: п’ятеро людей поранено, один загинув», – зазначила Алла Немеренко.

Міністр повідомила, що з початку пандемії коронавірусу центр не працював і в ньому мало людей. Постраждалі перебували в одній із будівель, яка найбільше постраждала від обстрілу.

«Це був відремонтований центр, із добрими умовами. Ми готувалися відкрити його після пандемії, але настала війна. А ці мирні люди, вони робили відпочинок дітей кращим, самовіддано і з любов’ю займалися їхньою реабілітацією. Ми бажаємо їм усім якнайшвидшого одужання та співчуваємо родині загиблого. Немає нічого гіршого за війну»,– зазначила глава молдовського МОЗ.

Нагадаємо, що на Одещині 2 липня оголосили днем жалоби. Внаслідок ракетного обстрілу росіянами 9-поверхового будинку та бази відпочинку 1 липня загинуло 20 осіб, 38 людей постраждали. Рятувальні роботи тривають.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі