НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Раптова смерть студента з Львівщини після вакцини. Чи є зв’язок, буде відомо через місяць

Раптова смерть студента з Львівщини після вакцини. Чи є зв’язок, буде відомо через місяць

6675

13-го вересня ввечері помер 19-річний студент Володимир Сало із Львівщини. Цього ж дня в обід він вакцинувався від коронавірусу. Про смерть хлопця зараз повідомили в його навчальному закладі. А от чи є зв’язок між його смертю та щепленням, стане відомо лише через місяць — після проведення всіх досліджень.

Як повідомили в Українському гуманітарному інституті, який базується в Бучі Київської області, лікарі визначили таку попередню причину смерті: «Серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність».

Хронологія трагедії

«У понеділок, 13-го вересня, о 14:30 він вакцинувався від коронавірусу. До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше в нього піднялася температура, о 20:15 розпочалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45», – йдеться в поясненні начального закладу.

Лікарі швидкої пробували реанімувати студента впродовж години. Але врятувати йому життя не вдалося.

Якою саме вакциною проводили щеплення – інформації немає досі.

Володимир Сало був уродженцем Добросина Львівської області. 2019-го року вступив в Український гуманітарний інститут (Буча Київської області) на спеціальність «Філологія».

Його характеризують, як веселого, позитивного, доброго та чуйного хлопця. Навчався на відмінно, брав активну участь у соціально-культурному житті навчального закладу, балотувався в члени Студентської ради.

У навчальному закладі оголосили про збір коштів для допомоги сім’ї хлопця: 4 149 499 152 739 056, Валентин Юрійович Дьяченко (пастор).

У середу, 15-го вересня, в Українському гуманітарному інституті попрощалися зі студентом.

Друзі, одногрупники і викладачі відзначали його життєрадісність, адже він майже постійно посміхався та мав чудовий настрій.

Того ж дня тіло Володимира відвезли на його батьківщину у Львівську область. На поховання, яке відбулося 16-го вересня, приїхали представники адміністрації вишу та частина студентів.

Три інші смерті після вакцинації в Україні. Чи був зв’язок із щепленням

Нагадаємо, що такі випадки вже траплялися в Україні. У жодному прямого зв’язку між щепленням від коронавірусу та причинами смерті не виявили.

Зокрема, в Києві жінка померла від коронавірусу після вакцинації першою дозою препаратом Moderna. Вакцину вона отримала того самого дня, коли проявилися симптоми хвороби. Згідно з аналізами і представленою медичною документацією, причинно-наслідкового зв’язку з вакциною немає.

У Вінницькій області помер 47-річний чоловік невдовзі після щеплення вакциною Pfizer. Через декілька годин після уколу чоловік поскаржився на слабкість і нудоту, а пізніше знепритомнів. Лікарі швидкої, які прибули на виклик, врятувати його не змогли.  Причиною смерті чоловіка попередньо назвали гостру серцево-судинну недостатність на тлі ішемічної хвороби серця.

Провізор із Чернівців, який помер після вакцинації від коронавірусу, хворів на серцево-судинні захворювання, діабет. А помер він не через вакцинацію, а через мозковий інсульт.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
4
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
5

Коментарі