НТА > НОВИНИ > Війна > Рашисти втратили п’ять «Ахматів» на Кримському мосту

Рашисти втратили п’ять «Ахматів» на Кримському мосту

З-СТЗ «Ахмат» створили спеціально на замовлення однієї зі силових структур Чечні після початку бойових дій в Україні

359

Російські загарбники втратили п’ять бронеавтомобілів З-СТЗ «Ахмат» на Кримському мосту. Це сталося в неділю, 26-го березня.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«П’ять бронеавтомобілів російських терористів З-СТЗ «Ахмат» не доїхали до зони бойових дій. 26-го березня колона з п’яти машин З-СТЗ 34-ої окремої мотострілецької бригади їхала Кримським мостом у напрямку окупованого Криму», – сказано в повідомленні.

У Головному управлінні розвідки зазначили, що, за офіційними даними, здолати свій шлях до кінця їм перешкодило «перевищення швидкості та недотримання безпечної відстані під час руху у складі колони».

«Як результат – чотири з п’яти машин потребують значного ремонту. «Ахмати» їхали до Херсонської області та мали доукомплектувати підрозділи окупантів, які діють на Придніпровському напрямку», – додали у розвідці.

З-СТЗ «Ахмат» створили спеціально на замовлення однієї зі силових структур Чечні після початку бойових дій в Україні. Як повідомив «РБК-Україна», 9-го травня бронемашини показали на параді в Грозному, а згодом відправили на війну в Україну. У червні Рамзан Кадиров розповів про закупівлю партій З-СТЗ «Ахмат», йшлося про 20 машин.

Броньовик створили як дешеву версію «Тайфуна». Тому «Ахмат» має такий самий рівень захисту, але набагато дешевший і простіший в експлуатації.

Нагадаємо, що після низки вибухів у Маріуполі росіяни розпочали переміщувати системи протиповітряної оборони, які вони тримають в окупованому місті.

У понеділок, 27-го березня, міністр оборони України Олексій Резніков показав нову техніку від західних партнерів, яка вже перебуває у підрозділах десантників Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"