НТА > НОВИНИ > Суспільство > Рашисти викрали гендиректора ЗАЕС

Рашисти викрали гендиректора ЗАЕС

186

Росіяни викрали генерального директора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова. Наразі його місцеперебування невідоме.

Про це повідомив президент ДП “НАЕК “Енергоатом” Петро Котін.

“30 вересня 2022 року близько 16:00 генеральний директор Запорізької АЕС Ігор Мурашов був затриманий рашистським патрулем дорогою від станції до Енергодара. Автівку зупинили, його самого силоміць затримали та із зав‘язаними очима відвезли в невідомому напрямку”, – зазначив Котін.

Наразі немає інформації щодо місця перебування Ігоря Мурашова.

Як відомо, Мурашов як гендиректор ЗАЕС несе головну та відповідальність за ядерну та радіаційну безпеку станції. Його затримання створює небезпеку експлуатації найбільшої в Європі атомної електростанції.

Котін вимагає від окупантів припинити акти ядерного тероризму щодо керівництва і персоналу ЗАЕС, негайно звільнити керівника станції і повернути його до виконання службових обов’язків для підтримання безпечної експлуатації ЗАЕС. Також він звернувся до очільника МАГАТЕ Рафаеля Гроссі, керівника ВАО АЕС Тома Мітчелла із закликом задіяти всі можливі заходи для звільнення  Мурашова.

Нагадаємо, що Рада керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії, яка складається з представників 35 держав-членів ООН, раніше ухвалила резолюцію із вимогою до Росії припинити окупацію Запорізької атомної електростанції.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі