НТА > НОВИНИ > Суспільство > Разом 80 років. Найстарші подружні пари світу поділилася порадами про міцні стосунки

Разом 80 років. Найстарші подружні пари світу поділилася порадами про міцні стосунки

“Одне з головних правил для родини — повага одне до одного”.

1614

Коли чоловік і дружина живуть разом уже 80 років, то можна ствердно сказати – вони точно знають секрети довгого та щасливого шлюбу. За останні три роки два подружжя з Еквадору та Техасу стали найстарішими парами світу та навіть потрапили до Книги рекордів Гіннеса.

Про історію знайомства та секрети довголіття у шлюбі – у матеріалі NTA.

Пара з Еквадору. Разом 79 років. Їхній загальний вік минулого року становив 214 років

110-річний Хуліо Мора та 104-річна Вальдраміна Кінтерос з Еквадору стали найстарішою одруженою парою у світі та потрапили до Книги рекордів Гіннеса, повідомляє The Guardian.

Станом на 2020 рік пара разом уже 79 років.

Вони таємно одружилися у 1941 році. У ЗМІ зазначають, що батьки подружжя  були проти шлюбу.

Наразі чоловік та жінка проживають у столиці Еквадору – Кіто. У них 4 дітей, 11 онуків, 21 правнук та один праправнук. Однак через пандемію коронавірусу вони вже давно не збиралися усією родиною.

Їхня дочка Сесілія розповідає, що у батьків гарне самопочуття, вони веселі та активні, хоча пандемія позначилася на їхньому психічному здоров’ї.

За словами дочки, батько любить дивитися телевізор та пити молоко, а мати обожнює десерти та читає вранці газети.

Пара з Остіна (штат Техас). Разом 80 років. У 2019 році їхній загальний вік становив 211 років

Пара з Остіна, штат Техас, у 2019 році відсвяткували свою 80-ту річницю весілля, повідомляє news350media. Вони також занесені до Книги рекордів Гіннесса.

Не зупиняються на минулому

Шарлотта Хендерсон і Джон Хендерсон офіційно визнана найстарішою з нині живих подружніх пар в Книзі рекордів Гіннесса.

У 2019 році Джону виповнилося 106 років, а Шарлотті — 105. Того ж року пара відсвяткувала свою 80-ту річницю весілля.

«Вони чудова пара і приклад дуже щасливої родини — раді бути поруч один з одним, подорожувати разом і жити своїм життям», — повідомив їхній родич Джейсон.

Він також зазначив, що Шарлотта та  Джон розкажуть усім охочим свої історії з минулого, але вони не зупиняються на минулому.

Історія знайомства

Джон і Шарлотта познайомилися в Техаському університеті у 1934 році, пише The Washington Post.

Тоді Джону був 21 рік, а Шарлотті – 20. Як згадує сам Джон, до Шарлотти його привернув її сором’язливий погляд.

«Я думала, що він хороший хлопець, і не заперечувала, щоб він зрідка поглядав на мене», – повідомила в інтерв’ю Шарлотта.

Закохавшись одне в одного, пара чекала близько п’яти років, перш ніж зв’язати себе узами шлюбу в 1939 році, незабаром після початку Другої світової війни.

У 1939 році закохані зіграли весільну церемонію, яка була дуже скромною. Таким же скромним був і медовий місяць молодят, під час якого вони витратили усього $7.

У молодості Джон і Щарлотта вели активний спосіб життя, постійно подорожували. Разом вони побували у Південній Америці, Скандинавії, Китаї.

Джон у юності був капітаном футбольної команди.

«Вони просто люб’язні, милі, добрі люди. Вони-сіль землі. Хоча часи не завжди були легкими для пари, їхня любов один до одного продовжувала процвітати протягом десятиліть», – повідомив друг пари.

Секрет довгого шлюбу

«Живіть помірним життям і будьте сердечні зі своїм чоловіком», – відповів Джон, коли його запитали про їхній секрет довгого шлюбу.

Вони правильно харчуються, не п’ють алкогольних напоїв, а Джон досі займається спортом.

У 2009 році вони переїхали разом в будинок для людей похилого віку. Джон, як і раніше, відвідує упродовж року принаймні один футбольний матч в Техаському університеті.

«У нас ніколи не було дітей, і деякі люди говорили, що саме тому ми так довго живемо», жартує Джон.

Правда, він стверджує, що вони з дружиною вважають інакше. Чоловік розповів, що одне з головних правил для родини — повага одне до одного.

«Не вказуйте своєму партнерові, що ви будете головним або хочете приймати усі рішення. У житті потрібно йти на взаємні поступки… і бути впевненими, що не лягаєте спати з великим вантажем на плечах. Думайте про почуття одне одного», – повідомив Джон.

Попередньою рекордною парою були Масао та Міяко Мацумото з Японії. У 2018 році вони були зареєстровані як найстарші подружжя. На двох чоловікові із дружиною було 208 років. А одружені вони були 80 років.

Читайте також “Натхненна старість. Як вражають і б’ють рекорди ті, кому «65+»”

Оцініть новину
Клас!
14
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі