НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Трагедія у Львові. Екскерівник екоінспекції вважає, що парки можна перевірити за місяць

Трагедія у Львові. Екскерівник екоінспекції вважає, що парки можна перевірити за місяць

Після трагедії Львівській міській раді необхідно ухвалити рішення і виділити кошти на обстеження не лише Стрийськоого парку, а й інших зелених зон.

129

У Львові досить давно не проводили інвентаризації зелених зон. Зараз це необхідно зробити. За сприятливих умов таку перевірку можна зробити менш, ніж за місяць.

Про це в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” на телеканалі NTA заявив колишній керівник екоінспекції Львівщини Микола Маланич.

Він зізнався: не пригадує, коли востаннє у Львові проводили інвентаризацію зелених насаджень. Тому наразі можемо лише здогадуватись, що стало реальною причиною трагедії у Стрийському парку.

“Або Львівській міській раді, або виконкому необхідно ухвалити рішення і виділити кошти на обстеження не лише Стрийського парку, а й усіх парків, що є в наявності теперішньої ОТГ. там площі будуть десятки тисяч гектарів. Це все треба пройти у будь-якому випадку і залучити відповідні комісії ”, – вважає Маланич.

Так, за його словами, виконуючи усі процедури погодження, аварійне дерево можна буде зрізати менше, ніж за тиждень – усе залежить від органів місцевого самоврядування.   Водночас всю інвентаризацію зелених насаджень у Львові, переконаний Маланич, можна провести у досить стислі терміни.

“Тут питання залучення відповідних фахівців: Львівської міської ради, Управління екології ЛМР, власника і користувача і Держекоінспекції, можливо, із залученням фахівців Лісотехнічного університету. Це поетапно можна зробити не за довгий час – у самому Львові, якщо добре взятись і мати фінансування, буквально, до місяця часу парки можна обійти”, – переконаний  Микола Маланич.

Нагадаємо, у Львові під час негоди у Стрийському парку трагічно загинув курсант військової академії та молода дівчина. Їх придавило гілкою, що впала з дерева.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі