НТА > НОВИНИ > Реанімації лікарень Чернівців з хворими на коронавірус завантажені на 100%

Реанімації лікарень Чернівців з хворими на коронавірус завантажені на 100%

196
Коронавірус в Україні: у НАН прознозують зростання захворюваності

Реанімації всіх лікарень Чернівців з хворими на коронавірус пацієнтами завантажені на 100%.

Про це повідомила пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Як зазначається, показники завантаженості також високі у звичайних відділеннях лікарень з пацієнтами, які заразилися коронавірусом. Найгірша ситуація спостерігається у міській лікарні №4, де вільних місць уже не залишилось, а також у міській лікарні №3 — там заповненість становить 93%.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олега Чорного, за 30 жовтня в області госпіталізували 169 людей. Хоча такі показники фіксували й раніше, але не у вихідні. Для суботи такі показники є надзвичайно високими.

“Завантаженість у госпітальних базах щодня збільшується, тож маємо робити все, аби вберегти себе та своїх рідних від недуги. Варто пам’ятати, що вакцинація та дотримання норм карантину рятують життя”, – розповів він.

Минулої доби в Чернівцях зафіксували 487 випадків коронавірусу, в той час як вилікувалося лише 149 людей. Від початку епідемії коронавірусу в Чернівцях зафіксували більше 106 тисяч випадків зараження.

Нагадаємо, у п’ятницю в Україні зафіксували понад 26 тисяч хворих на коронавірус, що лише трохи менше за рекорд, зафіксований попереднього дня.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі