НТА > НОВИНИ > Новини політики > Реанімований “норманд”. Про що говорили радники 8 годин у Парижі

Реанімований “норманд”. Про що говорили радники 8 годин у Парижі

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак на брифінгу проанонсував нову зустріч Нормандського формату в Берліні

685

Домовилися домовлятися, – таким є попередній висновок після зустрічі радників лідерів у Нормандському форматі в Парижі, яка тривала понад 8 годин.

Про що говорили стільки часу, на брифінгу по завершенню зустрічі повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, який представляв у розмові Україну. Так, саму зустріч він назвав “реанімацією” Нормандського формату. Понад те, анонсував нову – у Берліні через два тижні.

“Наступна зустріч відбудеться незабаром. Думаю, за два тижні. Вона відбудеться у Берліні”, – розповів Єрмак.

Голова ОП поінформував, що вперше з 2019 року сторони “норманду” узгодили спільне комюніке. Також зійшлися на думці, що потрібно стежити за дотриманням “режиму тиші” на Донеччині та Луганщині. Вважають, що це можна робити через механізм ОБСЄ.

“Узгоджено комюніке фінальне. Я вважаю, що головним є підтримка всіма учасниками нормандського формату сталого режиму припинення вогню, який має діяти без будь-яких умов”, – зазначив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 січня, в обід у столиці Франції розпочалася нормандська зустріч на рівні політичних радників. Представники України, Росії, Німеччини та Франції мали обговорити кроки щодо мирного врегулювання на Донбасі. У зустрічі взяли участь керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак, радник німецького канцлера Єнс Пльотнер і радник президента Франції Еммануель Бонн.

Фото:  GETTY IMAGES
Відео: Радіо Свобода
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"