НТА > НОВИНИ > Світ > Регулятор ЄС пояснив, кому не варто вводити другу дозу вакцини AstraZeneca

Регулятор ЄС пояснив, кому не варто вводити другу дозу вакцини AstraZeneca

120

21 травня Регулятор ЄС щодо лікарських засобів повідомив, що не рекомендує вводити другу дозу вакцини AstraZeneca особам, у яких низький рівеь тромбоцитів.

Про це повідомляє Reuters.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) уже надало медикам рекомендації щодо вакцини AstraZeneca. Регулятор пояснив, що людям, у яких виникали тромби, або тим, у кого низький рівнь тромбоцитів, не варто вводити другу дозу вакцини AstraZeneca.

EMA надало медикам такі рекомендації, оскільки в деяких осіб, яких вакцинували препаратом від AstraZeneca, спостерігали проблеми зі згортанням крові. Вони також можуть бути пов’язані із щепленням вакциною Johnson & Johnson.

Ще з березня Регулятор ЄС рекомендує виробникам вакцини попереджати про проблеми зі згортанням крові.

Нагадаємо, що у різних країнах світу з’являються повідомлення про випадки утворення рідкісних тромбів і смертей внаслідок вакцинації AstraZeneca. Так, Норвегія офіційно виключила вакцину AstraZeneca з програми імунізації через побічні ефекти.

Додамо, що AstraZeneca – одна з вакцин, яку використовує Україна. 19 травня для частини українців стартувала вакцинація другою дозою AstraZeneca.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі