НТА > НОВИНИ > Новини туризму > Рейтинг новорічних ялинок України від Держагенції розвитку туризму. Вибери найкрасивішу

Рейтинг новорічних ялинок України від Держагенції розвитку туризму. Вибери найкрасивішу

Проголосувати за свій варіант красуні можна в Телеграм-каналі агенції розвитку туризму

613

Державна агенція розвитку туризму України (ДАРТ) опублікувала рейтинг найкрасивіших новорічних ялинок України й оголосила конкурс.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відомства. В агенції вирішили зробити власний рейтинг найкрасивіших ялинок країни.

«У ці дні новорічна ялинка – головна прикраса українських міст. ДАРТ вирішила зробити свій топ найкрасивіших ялинок країни. Надихайтеся новорічним настроєм і голосуйте за ту, до якої плануєте свою мандрівку», – сказано в повідомленні.

Десять найкрасивіших ялинок України

Київ

Цьогоріч столицю прикрашає штучна ялинка 31 метр заввишки. Вона оздоблена 20-ма тисячами кульок червоного та золотого кольорів. Яскрава гірлянда довжиною 10 км утворює над деревом купол, який мерехтить червоними, білими та помаранчевими вогниками. А поряд облаштовано найбільший у Європі вертеп.

Львів

У місті Лева встановили живу 17-метрову ялинку, яку місту подарував 85-річний Василь Козленко – це дерево росло у нього на подвір’ї 35 років. Традиційна локація – на площі перед Оперою. Цьогоріч вперше міська влада радилася з художниками, аби дотриматися єдиного стилю під час оформлення новорічної красуні. В результаті оздобили традиційними прикрасами, які здавна використовувалися на заході України – різдвяними «павуками» та ромбами.

Дніпро

Головна ялинка Дніпра – штучна, заввишки 20 метрів і, мабуть, найдорожча в Україні, адже на її встановлення та прикрашання з бюджету міста витратили 12,5 мільйона гривень. Ялинку встановили на Європейській площі та прикрасили прозорими і золотистими кулями.

Одеса

Цієї зими Думську площу Одеси і головну ялинку міста прикрасили святковою ілюмінацією в морському стилі. На неї витратили більше, ніж 2,5 мільйона гривень з громадського бюджету. Верхівку ялинки прикрашає великий дванадцятикутник у вигляді кристала, який освітлює шлях мандрівникам.

Луцьк

Головна ялинка Волині, мабуть, найоригінальніша з-поміж усіх в Україні. Адже тут у святкову ілюмінацію традиційно вбирають відразу тріо ялинок, які ростуть поруч. На них цьогоріч повісили 150 іграшок і понад 200 гірлянд.

Вінниця

Цього року 28-метрова вінницька ялинка має нові іграшки та ілюмінацію. Дерево прикрасили великими бурульками та великими 3D кулями, які світяться, а також квітами золотавого, срібного та синього кольорів.

Ужгород

На цьогорічні свята міськрада придбала нову штучну 18-метрову ялинку. Вартість обновки обійшлася місту трохи менше мільйона гривень. Дерево вбране у кульки білого, срібного та золотого кольорів, а також прикрашена ілюмінацією жовто-гарячих фарб.

Херсон

Головна ялинка міста, яку також можна вважати і головною українською ялинкою окупованого Кримського півострова, заввишки 18 метрів. На ній три з половиною кілометри гірлянд та близько півтисячі ялинкових прикрас, 45 із яких мають власну підсвітку.

Запоріжжя

Як майже у всіх містах України, тут святкове дерево – штучне. Але не менш красиве. Цього року ялинку, яка височіє на 22 метри, оформили у європейському стилі, витративши на нові іграшки та гірлянди близько 2 мільйони гривень. А ілюмінація, яку використовували попередніми роками, тепер прикрашає інші новорічні локації Запоріжжя.

Харків

Головна новорічна ялинка Харкова є однією з найвищих в Україні – 40 з половиною метрів. Зібрана вона з окремих деталей та підсвічена світлодіодними лампами. Ілюмінація на ялинці працює в денному та нічному режимах. Загалом в ній задіяно 50 тисяч світлових елементів, є також анімаційні картинки. Штучне дерево прикрашають кілька тисяч куль з глянсового пластику, завитки, які зображають морозні візерунки та 50 великих куль.

Проголосувати за найкрасивішу ялинку з десяти міст України можна на сторінці ДАРТ в Телеграмі.

Станом на тепер з великим відривом лідирує ялинка Херсона.

Нагадаємо, що 17-го грудня у Львові урочисто відкрили головну ялинку міста. Традиційно її встановили перед Оперним театром.

У цілому світі зараз вулиці міст прикрашені святковими вогнями, проте головним атрибутом свят залишається новорічна ялинка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"