НТА > НОВИНИ > Новини політики > Рейтинг “Слуги народу” стрімко падає. Підтверджує ще одне опитування

Рейтинг “Слуги народу” стрімко падає. Підтверджує ще одне опитування

177

Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради, то найбільшу підтримку виборців отримала б партія “Слуга народу”. Утім, із серпня підтримка партії зменшилася з 17% до 14%.

Про це свідчать результати опитування соцслужби “Центр Разумкова”.

Так, дослідження показало, що якби найближчим часом відбувалися вибори до парламенту, то найбільшу підтримку все ще мала б партія “Слуга народу”. За неї готові віддати свій голос 14% усіх опитаних або 22% тих, хто візьме участь у виборах і визначився. Проте у порівнянні з кінцем липня-початком серпня підтримка партії знизилася на 3%.

Порівняно з січнем знизився також рівень підтримки партії “Опозиційна платформа — За життя” (з 14% до 8%), партії “Голос” (з 2% до 0,3% ) та “Опозиційного блоку” (з 0,9% до 0,3%).

Поточний рейтинг усіх партій:

Рівень електоральної підтримки інших політичних партій з початку цього року не змінився на статистично значущому рівні.

Нагадаємо, що за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, “Європейська солідарність” наздогнала б “Слугу народу”, якби вибори до парламенту відбувалися найближчим часом. Також впала підтримка президента.Водночас якби вибори відбулися найближчим часом, то президент Володимир Зеленський переміг би зі 24,7% голосів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі