НТА > НОВИНИ > Новини світу > МВФ виділить 650 млрд доларів на відновлення світової економіки. 2,7 млрд передбачені Україні

МВФ виділить 650 млрд доларів на відновлення світової економіки. 2,7 млрд передбачені Україні

Україна отримає транш 23 серпня, якраз до Дня Незалежності.

148

Міжнародний валютний фонд виділить з резервних активів рекордні 456 млрд SDR (розрахункова одиниця МВФ, 650 млрд доларів). 275 млрд доларів підуть на країни з ринком, що формується, і державам, що розвиваються.

Із низ 2,7 млрд доларів передбачені для України.

Про це повідомляє МВФ з посиланням на заяву очільниці Кристаліни Георгієвої.

Рішення про виділення грошей набуде чинності 23 серпня. Кошти будуть переведені країнам-членам фонду пропорційно квотам.

Це історичне рішення – найбільший розподіл SDR в історії МВФ і щеплення для світової економіки під час безпрецедентної кризи. Розподіл SDR послужить на благо всіх країн-членів“, – заявила Георгієва.

МВФ очікує, що глобальна економіка цього року зросте на 6%, наступного – на 4,9%. Загальна оцінка на цей рік не змінилася, для країн, що розвиваються прогноз знижений на 0,4 процентного пункту до 6,3%.

Україна отримає транш 23 серпня. Президент Володимир Зеленський назвав це “гарним подарунком для України до 30-річчя незалежності”. Він зазначив, що ці кошти допоможуть подолати наслідки коронакризи та стимулювати економіку.

За словами українського лідера, влада продовжує впроваджувати реформи й виконувати структурні маяки задля отримання нового траншу в межах поточної програми stand-by.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі