НТА > НОВИНИ > Новини світу > Рекорд сезону. У Швеції температура опустилася до майже -44

Рекорд сезону. У Швеції температура опустилася до майже -44

Селище Наймакка є одним з найхолодніших місць у Швеції

488

У Швеції, в селищі Наймакка, зафіксували рекордний температурний показник цього сезону. Температура опустилася до -43,8 градусів.

Про це пише The Local.

За даними метеоролога Емми Херенстам, у понеділок, 6 грудня, температура опустилася до -42,7 градусів, а ближче до вечора впала до -43,8  градусів. Метеорологічне агентство прогнозує, що температури залишаться низькими до середи, 8 грудня.

До слова, в Швеції вирішили призупинити рух потягів через погодні умови. Зокрема, таке рішення ухвалили щодо сполучення в лені Норрботтен, від міста Кіруна. У найближчі дні там очікуються температури -30 градусів і нижче.

Додамо, що Наймакка є одним з найхолодніших місць у Швеції взимку. Селище розташоване на кордоні з Фінляндією. Вчорашній температурний рекорд є далеко не найнижчим у Швеції. Так,  2 лютого 1966 року одна з метеостанцій показала -52,6 градусів в горах Лапландії. Утім, зазвичай, Швеція використовує другий рекордний показник -48,9 градусів на Хемаваані у 1978 році.

Нагадаємо, що минулого тижня Європу накрили сильні снігопади. Так, Північ Іспанії накрив шторм “Арвен”. Снігом завалило майже 150 доріг. Також шторм накрив північний захід Франції, де постраждали десятки регіонів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі