НТА > НОВИНИ > Суспільство > Реп та груба лайка. В Одесі тіктокер станцював на українському прапорі

Реп та груба лайка. В Одесі тіктокер станцював на українському прапорі

313

В Одесі юник вирішив заради хайпу зняти відео для тіктоку, у якому він читає реп, грубо лається та пританцьовує на державному прапорі України.

Скандальне відео тіктокер з ніком “666.scumbag.666” видалив, однак воно уже встигло поширитись мережею.

Молодий чоловік під час перформансу для тіктоку зачитував реп та розмахував на камеру предметом, схожим на пістолет. Що спонукало його стати ногами на український прапор, невідомо. У відео також звучала груба лайка, проте жодних висловлювань стосовно України там не було. Користувачі соцмережі припускають, що хлопець мав намір зібрати більше реакції на свій “виступ”.

Наразі в тіктоці автора відео є недостуним, проте на сторінці уже з’явився новий ролик. Тіктокер, ймовірно, виріши не чекати скандалу, та зняв відео, де разом з невідомою дівчиною танцюють, уже тримаючи український прапор в руках.

Нагадаємо, що 27 листопада у День пам’яті жертв Голодоморів у львівському Будинку вчених блогери влаштували вечірку в сексі-стилі. Організатором свята став блогер із Чернівців Олександр Заліско, який відсвяткував так свій 29-ий день народження. Таке святування викликало в українців обурення.

Урешті поліцейські склали протокол на Олександра Заліска за порушення карантинних обмежень під час скандального святкування дня народження у Будинку вчених. Також за порушення карантину львівська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила призупинити роботу Будинку вчених. Напередодні, 3 грудня, стало відомо, що помер 75-річний директор Будинку вчених Роман Славітич.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі