НТА > НОВИНИ > Суспільство > Земля і ретроградний Меркурій. На що впливає, а коли і це не виправдання

Земля і ретроградний Меркурій. На що впливає, а коли і це не виправдання

З 27 вересня по 18 жовтня наша планета перебуватиме під дією ретроградного Меркурія. Що кажуть про це астрологи, і як пережити цей період

508

З 27 вересня Меркурій входить в фазу ретроградного руху на 3 тижні – до 18 жовтня 2021. Астрологи рекомендують у цей період не будувати грандіозних планів, уникати інтелектуального і фізичного перевантаження, звести до мінімуму соціальне життя і зосередитися на особистому і фундаментальному.

«У цей період інтелектуальна сприйнятливість, накопичення і передача інформації, схильність до контактів, спілкування значно зменшується. У сфері обслуговування, в торгівлі, спостерігається зниження активності. І, навпаки, збільшується кількість безглуздих, порочних зв’язків, з’являється розпущеність, схильність до пліток і наклепу. Люди частіше стають жертвою обману і злодійства», – розповідає  астролог Марина Скаді .

Також, за її словами, Меркурій управляє знаком Зодіаку – Близнюки, по якому рухаються кармічні елементи гороскопу, що впливають на маси людей – Висхідний Місячний Вузол і Чорний Місяць. Ці планети говорять про морально-етичні проблеми людини. Їх з’єднання в Близнюках в період ретроградного Меркурія, в повній мірі покажуть самі негативні якості людини. У людей один на одного відкриваються очі, деякі люди в ближньому оточенні виявляються не зовсім такими, як представлялися

«Залежно від рівня розвитку людини, від того, яким шляхом вона іде, кількість можливих неприємностей збільшується або зменшується», – розповідає астролог.

Найгірший шлях в період ретроградного Меркурія, за її словами, восени 2021 – піддатися всім спокусам, очиститися від яких буде вельми складно в майбутньому. «Люди, які мають високий рівень свідомості, отримають можливість побачити негатив і не спіткнуться, в цей період їх «імунітет до нечисті» посилюється», – зауважила Марина Скаді.

Астролог наголосила, що кожен може впливати на загальну ситуацію – нечесний вчинок збільшує ймовірність неприємностей найближчим часом, а світлий – підсилює захист від негативу в період ретроградного Меркурія.

«Завершення вересня досить напружене – ретро-Меркурій в напрузі з ретро-шахрай: тліючий конфлікт обов’язково розгориться! Багато тем переходять і в наступний місяць – все відбувається повільно, раз у раз виникають перешкоди, виявляються помилки.

З 27 вересня по 18 жовтня 2021 – не варто будувати грандіозні плани або проявляти ініціативи будь-якого роду. Життєво необхідно уникати інтелектуальної і фізичної перевантаження. Завищені очікування в цей період, призводять до розчарувань. Люди схильні сумніватися в собі або в партнері, в його почуттях і в своїх», – повідомила астролог.

Також вона зазначила, що багатьом період ретро-Меркурія здасться довгим і важким, але важливо усвідомити, що все проходить, і будь-які неприємності, в кінці кінців  закінчуються. Це, за словами астролога, період внутрішнього життя, аналізу минулих подій, накопичення енергії, яка після 18 жовтня різко перейде в проявлений стан.

«Люди, які правильно розуміють потенціал цього періоду, уже незабаром зможуть зробити якісний стрибок в своєму розвитку», – зауважила Марина Скаді.

Астролог розповіла, що знак Ваги, в якому Меркурій виявиться в ретроградним русі найближчим часом, символізує соціальні взаємини, справедливість, рівновагу. Планета характеризує сферу комунікацій, спілкування, поїздки, навчання, отримання і передачу інформації, а також близьке оточення і родичів.

«У період ретроградного руху люди більш схильні до негативних впливів, а природний ритм свого особистісного і духовного розвитку, може бути порушений активним втручанням зовнішніх подій і ситуацій у навколишньому середовищі. Тому дуже важливо відгородити себе від токсичних людей, по можливості, звести до мінімуму соціальне життя і зосередитися на найголовнішому – особистому і фундаментальному», – рекомендує Марина Скаді.

Період ретроградного Меркурія в Терезах, за її словами,  сприятливий для відновлення давніх особистих або ділових взаємин, виправлення минулих помилок і коригування раніше початих проєктів.

«У цей час не варто закладати нові цикли – краще подумати про те, як нереалізовані можливості в минулому можуть стати надійною основою в сьогоденні і в майбутньому», – зауважила астролог.

Найближчим часом корисно задавати самому собі такі питання:

  • наскільки ефективно я комунікую з іншими людьми?
  • призведуть мене до моїх намічених цілей мої звичні способи комунікації?
  • рівноцінний у мене взаємообмін (енергією, часом, грошима і ін. ресурсами) з іншими людьми?
  • приносить мені бажаний результат взаємодія з іншими? Що варто було б поліпшити в цьому процесі?
  • що означають в моєму житті відносини?
  • який сенс у встановленні взаємин для мене особисто?
  • чи можу я покладатися на своїх партнерів і на свої зв’язки?
  • яку інформацію я споживаю? Чи потрібна мені буде ця інформація в майбутньому?
  • чи достатньо у мене знань?
  • наскільки мої переконання і спосіб мислення відповідає нинішнім реаліям?

Астролог прогнозує, що після закінчення осіннього періоду ретроградного Меркурія перед нами виникнуть зовсім інші, нові завдання, які нам доведеться виконувати з сьогоднішніми напрацюваннями.

«Меркурій у Терезах закликає до розумного спокою і до свідомого вибору контактів. У цей час необхідно виявляти способи досягнення гармонії, виробляти свою систему оцінок. Після 18 жовтня відбудеться пробудження нових здібностей, посвіжішає пам’ять, і для багатьох почнеться новий життєвий виток», – розповіла Марина Скаді.

Ретроградний Меркурій – вплив на знаки зодіаку

Найбільш складний період ретроградного Меркурія в Терезах – для представників знака Овен: це опозиція до вашого Сонця – доводиться робити складний вибір. У вас є шанс звільнитися від внутрішніх блоків, непотрібних думок і контактів. У той же час, можна відновити дорогі вам відносини. Не варто уникати вирішення питань, якщо вони проявилися в цей період – прийшов час розібратися у всьому. Використовуйте планетарні енергії правильно, дотримуйтесь загальних рекомендацій і не відкладайте справи і розмови на потім – інакше в майбутньому повернутися до виниклих зараз ситуацій і виправити їх, буде практично неможливо.

Багато перешкод з’явиться у Раків і Козерогів, Період супроводжуються нервозністю, неуважністю і дратівливістю. Імунітет виробляється в жорстких умовах, але це дасть вам сили видозмінювати ситуації на світліші і гармонійні. Несприятливий час для розумової праці, сімейних справ, контактів з близькими людьми. Не поспішайте приймати рішення, висловлювати свої претензії – вас не почують або зрозуміють неправильно. Звузьте своє коло спілкування до мінімуму, відмовтеся від укладення угод, від підписання важливих паперів і роботи з документами. Збільшується ймовірність захворювань легень і верхніх дихальних шляхів, відчують погіршення люди з астмою. Постарайтеся не потрапляти в забруднені райони, побережіть зв’язки і горло. Будьте уважні на дорозі – як за кермом, так і в якості пішохода.

Для представників знаків стихії Повітря – Близнюки, Терези, Водолій, Період ретроградного Меркурія в Терезах буде відносно спокійним. Головне не конфліктувати, йти на компроміс, зважувати всі за і проти – в цьому випадку, ви опинитеся у виграші. Ви можете успішно впливати на розум вашого партнера, чоловіка і членів сім’ї. Цей період при необхідності можна використовувати для поліпшення відносин з братами і сестрами, сусідами. Благополучно впливають на сімейні відносини спільні вечори і пікніки, романтичні поїздки та прогулянки в ті місця, які вже відвідували раніше. Можуть виникати хаотичні ситуації, але якщо ви спробуєте наповнити їх змістом, глибиною, безпосередністю, то зможете поліпшити не тільки свій настрій, але допомогти оточуючим вийти зі складних емоційних станів. Близнюки, Терези і Водолії – найменш схильні до негативних впливів цього періоду ретроградного Меркурія.

Леви і Стрільці зі змінним успіхом, повільно, але впевнено, рухаються до своїх цілей. Потрібні величезні витрати психічних, інтелектуальних і фізичних сил. Але якщо ви не відмовитеся від намічених планів, а тільки лише трохи знизите активність, щоб зміцнитися на досягнутому етапі, то після 18 жовтня ви зможете вирватися вперед і досягти бажаного. Люди з минулого, попередній досвід, набутий в процесі роботи і в стосунках, допоможуть вам пройти період ретроградного Меркурія найбільш гармонійно в обставинах, що склалися.

Діви, Скорпіони, Риби і Тельці, часто можуть надаватися в ситуаціях “крок вперед і два назад”. Це гарний час для перегляду своєї самооцінки, планів на майбутнє, існуючих відносин. Для багатьох – виснажливий період, питання вирішуються повільно, плани несподівано змінюються, що призводить до незадоволення і розбіжностей з близькими людьми, співробітниками та колегами. Можуть нагадати про себе неприємні теми минулого, які потрібно зрозуміти і знайти рішення. Деякі надії з різних причин і обставин не зможуть бути реалізовані найближчим часом. Не переживайте і не поспішайте – можливо ви подивіться на це з іншого боку і ваші пріоритети зміняться.

Зазначимо, що ретроградний Меркурій іншими словами називають зворотним рухом Меркурія. Він виникає в результаті відмінності швидкостей Землі і Меркурія щодо Сонця. Кожного року таких періодів ретроградного Меркурія припадає 3 або 4 рази і триває майже 20 днів.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі