НТА > НОВИНИ > Новини світу > Режим Лукашенка демонструє слабкість, – журналіст про події в Білорусі

Режим Лукашенка демонструє слабкість, – журналіст про події в Білорусі

455

Події літа 2020-го року настільки налякали нинішню білоруську владу на чолі з Олександром Лукашенком, що зараз відбувається банальна помста усім критикам цього режиму.

Затримання журналіста Романа Протасевича в аеропорту Мінська свідчить про максимальну слабкість режиму Лукашенка. Про це в коментарі для НТА заявив Максим Маханьков, журналіст білоруського видання «Наша Ніва». За його словами, в Україні існує певний стереотип, що режим Лукашенка дуже сильний. Але насправді це не так.

«Я можу дати посилання на відому цитати Цицерона: що ближче крах імперії, то божевільніші там закони, порядки і все інше. Зараз Лукашенко може спиратися суто на силовиків. І для мене абсолютно очевидно, що довго такий режим не може триматися», – вважає журналіст.

Максим Маханьков підтримує позицію білоруських опозиціонерів про те, що затримання Протасевича, безумовно, було спланованою операцією білоруських спецслужб.

«Тут не варто шукати раціонального пояснення, чому і навіщо Лукашенко і білоруські спецслужби це зробили. Справа у тому, що події літа 2020-го року їх настільки налякали, що тут є банальна помста усім критикам цього режиму», – додав він.

Нагадаємо, що сьогодні зранку подробиці інциденту розповів керівник авіакомпанії Ryanair Майкл О’Лірі, а в Євросоюзі оприлюднили наміри призупинити авіасполучення з Білоруссю.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
2
Шооо?
0

Коментарі