НТА > НОВИНИ > Режим Лукашенка не припиняє провокацій. Кордон із Польщею патрулюють військові НАТО

Режим Лукашенка не припиняє провокацій. Кордон із Польщею патрулюють військові НАТО

За минулу добу польські прикордонники зареєстрували 35 спроб незаконного перетину кордону

215

Прикордонники Польщі заявили про перекидання шумових петард білоруськими силовиками через рубіж. Інцидент стався поблизу польського села Наревка.

Про це повідомила в твітері польська прикордонна служба.

«На ділянці, що охороняє прикордонний пост у Наревці, працівники білоруських служб кидали з машини шумові петарди», – сказано в повідомленні.

За минулу добу прикордонники зареєстрували 35 спроб незаконного перетину кордону біженцями з боку Білорусі. У Польщі прикордонники видали 8 ухвал про депортацію нелегалів з території країни.

Тим часом естонські військові розпочали місію на кордоні з Білоруссю. Вони насамперед допомагають полякам будувати та ремонтувати тимчасову огорожу з колючого дроту.

З такою ж метою на кордон із Білоруссю прибули військовослужбовці з Великої Британії, які розпочнуть інженерні роботи 8-го грудня.

Про це повідомив у твітері міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

Військові з Естонії та Сполученого Королівства приїхали до Польщі після активної фази міграційної кризи, відповідальність за яку покладають на владу Білорусі. Спроби нічних проривів мігрантів через кордон тривають досі.

Польща за листопад зафіксувала близько 9 тисяч спроб незаконного перетину кордону мігрантами з боку Білорусі. Крім того, поляки ввели заборону на відвідування кордону з Білоруссю до 1-го березня 2022-го року. Зокрема, заборонено перебування у 183-ох населених пунктах.

Нагадаємо, що охочим прорватися через кордон Білорусі та Польщі й надалі активно допомагають білоруські служби.

Від 23-го листопада триває активна фаза спеціальної прикордонної операції «Полісся» – це навчання, де правоохоронці різних органів відпрацьовують злагодженість дій під час посиленої охорони українського кордону.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі